2016 m. lapkričio 2 d., trečiadienis

TIVOLI atrakcionų parkas, Danija


Labai noriu nors trumpam grįžti prie kelionės į Daniją ir papasakoti apie Tivoli atrakcionų parką. Niekada negalvojau, kad pačiame Kopenhagos centre gali būti tokia stebuklinga ir magiška vieta. Net jeigu Jūs, kaip ir aš nelabai mėgstate atrakcionus, bijote aukščio ir t.t, Tivoli vistiek Jums patiks, nes čia pramogos labai skirtingos: restoranai, barai, terasos, didžiausi plotai skirti pasivaikščiojimui. Mes buvome parke vėlai vakare, užsukome į  restoraną, vienu žodžiu, fantastiškai praleidome laiką, na o prisiminimui kelios nuotraukos. Jeigu būsite Danijoje, būtinai užeikite į šią nuostabią vietą, nepasigailėsite, tačiau perspėju iš karto, nei įeiti į parką kainuoja apie 70 EUR.


Sveiki atvykę į Tivoli sodus, arba tiesiog ” Tivoli “. Tai mažas pasaulėlis pačioje Kopenhagos širdyje. Tivoli sodai – viena iš mylimiausių Danijos lankytinų vietų, ir ne be priežasties. Vos tik įėję pro vartus, galite pajusti, kad šioje vietoje yra kažkas ypatingo… magija tvyro ore.


Tivoli sodai – labiausiai žinomas Kopenhagos, Danijos sostinės pramogų parkas ir beveik nepasikeitė nuo jų atsidarymo 1843 metais. Turistai, atvykę pigiais skrydžiais iš Europos ar kitų žemynų, ne visada gali daug papasakoti apie Kopenhagą, bet kai kalba pasisuka apie Tivoli, kalbant apie Daniją ir jos kultūrą, pokalbis kaipmat pagyvėja. Sakoma, kad ir pats Tivoli steigėjas bei įkūrėjas Georg Carstensen buvo didelis svajotojas. Jo vizija buvo sukurti magišką, įdomią ir džiaugsmą keliančią vietą danų žmonėms. Tivoli sodai – atrakcionų parkas, kur veiklos čia atras ir dideli ir maži keliautojai.Garbės žodžio, aš likau sužavėta, čia kiekvienas kampelis įspūdingas ir išskirtinis, todėl nepagalėkite pinigų ir laiko, čia tikrai laikas sustoja ilgam, o aš svajoju čia grįžti dienos metu tam, kad apžiūrėti atrakcionus ir gali būti išsirinkti ir išbandyti vieną iš jų....

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig