2017 m. kovo 14 d., antradienis

Urban Decay Top3 and Giveaway


Urban Decay Lietuvoje jau beveik metai (o jeigu tiksliau, penktadienį mes visi švęsime vienerių metų gimtadienį UD stendo Lietuvoje), tą progą mano Top3 and Giveaway konkursas (wow, tiek nuostabių prizų niekada dar nebuvo). Dar viena naujiena - penktadienį UD siūlo net 20% nuolaida visam asortimentui perkant Douglas parduotuvėje ir www.douglas.lt

Aš nenustoju kartoti, kad esu labai ištikima UD kosmetikos mylėtoja ir gerbėja, pati (kol stendo nebuvo Lietuvoje) supirkau visas šešėlių paletes, todėl tik galite įsivaizduoti, kaip laukiau tos akimirkos, kada galėsiu išbandyti visas priemones gyvai. 


Aš beveik pusė nakties galvojau, kokios gi priemonės iš UD mano mėgstamiausios, išsirinkti tik tris buvo tikrai nelengva. Turiu labai daug UD kosmetikos, ji nekarto nenuvylė. Vienu žodžiu, išsirinkau pačius pačiausius, geriausius ir geriausių....

Pirmoje vietoje nuostabioje Naked Smoky šešėlių paletė. Kas mane pažįsta, puikiai žino, pas mane tamsūs atspalviai paletėje pasibaigia žymiai greičiau, nei šviesūs, nes neduok man duonos, duok pasiimti juodos spalvos pieštuką į rankas ;-) Naked paletėje ne tik tamsūs, bet ir šviesūs atspalviai, pigmentacija, kokybė ir rezultatas tikrai aukščiausio lygio. Aš galiu drąsiai rekomenduoti visas Naked paletes, nes jos visos geros, o pasirinkimas priklauso nuo to, kokį makiažą darysite, kokios spalvos tinka ir patinka būtent Jums.


Antoje vietoje REVOLUTION HIGH-COLOR LIPGLOSS (spalva Liar), jį naudoju dažniausiai ne tik kiekvienos dienos makiažams, bet ir darant proginius, labai ryškius akių makiažus. Lūpų blzigesio konsistencija kreminė, padengia lūpas lygiai, nėra lipnus, išsilaiko apie porą valandų. Kodėl jis man taip patinka? Nes atspalvis TOBULASNa ir trečioje vietoje gerai maskuojantis, vandeniui atsparus ir ilgai išliekantis makiažo pagrindas  Urban Decay ALL NIGHTER LIQUID FOUNDATION. Šio pagrindo konsistencija skysta, pigmentacija labai stipri, užtenka vos vieno lašo pudros tam, kad padengti visą veidą. Taip, aš gavau testavimui per šviesų atspalvį, todėl pasinaudosiu proga ir nuolaida, nusipirksiu dar vieną atspalvį maišymui ir galėsiu pilnai džiaugtis visais malonumais. Šitas pagrindas idealiai tinka vakariniams makiažams ir patiks toms, kas nori užmaskuoti absoliučiai viską.

Na ir maloni dalis - GIVEAWAY konkursas. Prizo vertė 100 EUR. Ką gausite

UD naujiena B6 spray, 
Naked flushed palette, 
Vice lipstick 
Pervesion mascara

dėl tokio prizo verta pasistengti....

Na o pabaigai noriu priminti apie 20% nuolaid1 visam UD asortimentui šį penktadienį....


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig