2014 m. gruodžio 31 d., trečiadienis

Gosh kosmetikos naujienos
Labas rytas, mano brangieji blogo skaitytojai, šiandien noriu papasakoti apie Gosh kosmetikos naujienas (ruduo/žiema) 2014. Ačiū labai, Gosh kompanijos atstovams už nuostabią naujienų dėžutę ir galimybę išbandyti Gosh naujus produktus. Šiandien noriu trumpai apžvelgti viską ką aš gavau, o po to, aš kaip visada,  apie kiekvieną produktą papasakosiu plačiau....Dėžutė atrodė taip..


O viduje...

naujienų pristatymas.....
O štai ką aš gavau....
Gosh mineral powder - mineralinė pudra (spalvos 002 ir 006) ir mineraliniai pudrai skirtas teptukas
Gosh 
Gosh velvet touch lipstick - matinės spalvos lūpų dažai  (spalvos 167 ir 164)
Gosh Lip Laquer - lūpų lakas (spalvos 001Innocent lips ir 007 Hot Lips)
Gosh Crazy volume Mascara - blakstienų tušas
Gosh definning Brow gel - antakių gelis (spalva 004 Black)
Gosh Forever Eyeshadow - akių šešėlių pieštukas (spalva 07 Blue)
Gosh Velvet Touch lip liner  - lūpų pieštukas(spalva 006 Angel Kiss)
Gosh Nail Lacquer nagų lakas (spalva 629 Mildy Way)
Gosh Tha Ultimate eyeliner - akių pavedimas (juodos spalvos)


Dar kelios nuotraukos iš arčiau....

Mano nuomonė:

Iki šiol, aš nesu bandžiusi Gosh kosmetikos, tačiau bandyti naujienas visada įdomu. Skaniausiai atrodo Gosh lūpų lakai ir mineralinė pudra. Bloggeriams skirta dėžutė puikiai apgalvota, čia ne tik du mineralinės pudros atspalviai (mes visi puikiai žinome, kad mineralinių pudrų atspalvius galima maišyti tam, kad atspalvis tiktų būtent jūsų veidui), o taip pat ir natūralus teptukas mineralinei pudrai. Atspalviai parinkti labai gerai, yra ir tamsių, ir ryškių, ir neutralių... visiems gyvenimo atvejams, kiekvienam skoniui. Velvetinės tekstūros lūpų dažai ir lūpų lakas kvepia labai skaniai ir saldžiai, nagų lako atspalvis šviesiai pilkas... puikiai tinka žiemai... Aš labai patenkinta ir laiminga... Ačiū labai Gosh kompanijos atstovams už nuostabią dovaną ir galimybę...SHARE:

4 komentarai

 1. Domina atsiliepimai apie lūpdažius, akių pieštuką-šešėlį, nagų lakus ilgiau panaudojus! Lauksiu naujo posto. Aš iš Gosh bandžius tik akių pieštukus, tai labai patiko, prilyginčiau net Urban Decay - riebūs, minkšti, sodrios spalvos, gerai laikosi.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Man, tiesą sakant, Urban Decay pieštukas nepatiko, į smokey eyes palette buvo įdėtas mini juodos spalvos pieštukas, man jis per riebus, nes atsispaudžia ant viršutinio voko... ;-( Turėjau galimybę nusipirkti Urban Decay pieštukų rinkimnuką pigiai, bet nepirkau.... Vakar spėjau išbandyti Gosh lūpų lakus- tai paprasti lūpų blizgesiai, tušą ir mineralinę pudrą. Mineralinė pudra patiko labiasuiai, net makiažą Naujųjų metų progai dariau su ją. Tuoj įkelsiu nuotraukas.

   Panaikinti
 2. Koks įdomus lūpų lakų įpakavimas, iš pirmo žvilgsnio pamaniau, kas čia nagų lakai! Labai lauksiu atsiliepimų būtent apie šią priemonę, įdomu, kokia tekstūra,laikymas ir pigmentacija

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jau išbandžiau.. ;-) Labiau panašu į lūpų blizgesius... su Rimmel ir Catrice lakai nepalyginsi...

   Panaikinti

Blogger Template Created by pipdig