Apie maneSveiki,
Labai malonu kad  skaitote mano blogą. Kviečiu Jus į beribį kosmetikos ir kvepalų pasaulį. Kosmetika ir parfiumerija yra mano hobis ir gyvenimo būdas, todėl bloge banadysiu pristatyti kosmetikos naujienas, aprašymus bei pažadu daug daug nuotraukų. Noriu bendrauti ir pasidalinti savo mintimis bei atsiliepimais su Jumis, todėl kviečiu rašyti savo nuomonę bei komentuoti mano straipsnius.

Aš esu labai draugiškai, bendravimas - man yra malonumas...

Esu skirtinga... priklausomai nuo nuotaikos... ;-)
Mano grožio CV

Gimimo data: 1983 11 25
Ugis 168 cm
Svoris 58 kg
Plaukai: 
šviesinti, sausi, pažeisti, reikalauja ypatingo dėmesio. Iki dazymo plaukų spalva buvo tamsiai ruda, natūraliai truputi sukasi.
Veido oda
vidutinio tamsumo,riebi, kartais nuo karto atsiranda spuogų, žiemos metu veido oda sausėja
Gyvenimo vieta:
Vilnius, LietuvaDuokite moteriai porą gerų aukštakulnių ir ji užkariaus pasaulį...


Rašė Marilyn Monroe, aš manau kad šiuolaikišų moterų pasaulyje reikia ne tik aukštakulnių, geras lupdažis, kreminė pudra bei nuostabūs kvepalai yra Būtini!!!

Mielos moterys, būkite gražios, savimi pasitikinčios bei laimingos, o gera kosmetika tegul nors truputi priartina Jus arčiau svajonės.


Papildoma informacija


Noriu pabriežti, kad visą kosmetika mano pirkta, todėl jaučiuosi laisvai rašydama apie tai kometarus ir straipsnius. 
Mano nuomonė nėra galutinis taškas. Mes visi skirtingi ir jeigu priemonė tinka man, tai dar ne faktas kad jį tiks jums, arba jeigu netinka man, gal but tai bus jusu geriausia priemonė.
Visos priemonės yra išbandytos ir naudotos ne trumpiau nei 2-3 savaitės, nes tai labai svarbu sudarant pilną ir visapusišką nuomonę apie produktą.

Bendradarbiavimas


Aš atvira grožio pasiūlymams. Jeigu Jus nebijote mano nuomonės ir norite pakviesti mane į prezentaciją arba suteikti man kosmetikos priemonių testavimui, prašau parašyti man:
alionakovalionok@gmail.com

PS. Aš negarantuoju gerų atsiliepimų, aš vertinu atvirą bendradarbiavimą. Straipsnyje bus paminėta, kad priemonės gautos testavimui. 

Pagarbai,
Aliona ;-)

Komentarų nėra

Blogger Template Created by pipdig