Kvepalų pasaulis

Aš labai noriu supažindinti Jus su savo kvepalų pasauliu... Pradėsime nuo pradžios.. Aš įkelsiu savo kvepalų nuotraukas... o Jus galėsite komentuoti... aš kiekvieną savaitę stengsuios aprašyti kvepalus (nors vieną) ir pasidalinsti įspūdžiais apie kvepalų naujienas.... papasakoti apie garsius kvepalų namus ir jų kūrimo istorjas..

Pradedam... ;-
Dar 3 metus atgal mano kvepalų kolekcijoje buvo Chanel, Dior ir panašus kvapai.... bet vieną gražią dieną atsidarė Creme de la Creme parduotuvė su kitokiais kvepalais. Garbės žodis, aš ten ėjau gal kokius penkis kartu ir visada suprasdavau, kad čia nėra mano kvepalų... Tikrai kvapai neįprastiniai.. po kažkiek laiko aš pasikepinau Montale Moon Aoud kvepalais ir supratau... kad geriau už Montale aoud'inius kvapus nieko geriau nėra.

Mano nišinių kvepalų kolekcija prasidėjo nuo Montale Willd Aoud kvapo...
na o dabar aš įkeliu visos kolekcijos nuotraukas:

Montale Pretty frutty, Montale Fruit of the Musk, Montale Red Vetyver, Montale Mnago Manga
Montale Wild Aoud, Montale Vanille Absolu, Montale Red Aoud

Montale Powder Flowers, Montale Chypre Fruits, Montale Black Aoud
Montale Aoud Damascus, Montale Chocolate Greedy, Montale Boise Vanille, Montale Aoud Blossom
Montale Aoud ForestAcqua di Parma
Iris Nobile
Magnolia Nobile
Gelsomina Nobile
Colonia Intensa
Colonia Essanza (nėra nuotraukoje)
CNC Scent
Rose Noir
Baudelare
Chembur
La Tulipe
Blance
Bal D'Afrique
Oud Immortel
Byredo MinkSege Lutens:
Borneo 1854
La Fille de Berlin
A la Nuit
Vitriol d'oeillet
Bas de soie
Clair de musk
Chergul
 Jeux de peau
Fleurs d'oranger


PS. Skoniai keičiasi, anksčiau aš negalėjau įvertinti Serge Lutens kvepalų grožio... nes tikriausiai nebuvau tam pasiruošusi, tačiau dabar tai vieni iš mano mėgstamiausių kvepalų... Jie turi savo carizmą, sharmą ir charakterį... juos reikia suprasti, o tam reikia laiko ir supratimo...


17 komentarų

 1. Bet ar ne per drąsu sakyti, jog kvėpinuos tik nišiniais kvepalais? Kažkokia keista mada dabar LT čia, jei jau ne nišiniai pas tave kvepalai tai fuj:) Gi tikrai yra puiku kad ir klasikos šedevru, kuriuos nepelnytai nuvertiname, nemanot?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Manau kiekvienas renkasi kvapus pagal save... ir mada nieko dėta. Taip, sutinku, kai Vilniuje atsidarė parduotuve Creme de la Creme susidomėjimas nišiniai kvepalais sustiprėjo ir atsirado vieta kur su jais galima susipažinti. Aš aplink tos parduotuvės vaikščiojau beveik du metus ir negalėjau nieko išsirinti, nes kvapai buvo per stiprūs. Tačiau ko kiek laiko pripratau prie Aoud'inių kvapų ir dabar tai mano mėgstamiausieji kavapai.
   Galiu pasakyti atvirai, nišinius kvapus pasirenku ne dėl mados, o dėl kvapų, nes kiekvienas kvapas ypatingas ir turi mano galvoje asociaciją. Pvz. Montale Boise de Vanille kvepia senoji biblioteka mano tėvų namuose, Montale Vanille Absolu mano mėgstamiausiais sausainiai ir karšta kavava, o Byredo Mink primėna tapybos pamokas Dailės mokykloje, kai tekdavo piešti tušu.
   Aš suprantu, kad rinkoje yra puikiu ne nišinių, o masinių (jeigu galima taip vadinti) kvapų, tačiau savo pasirinkimą aš padariau. Man kvepalai turi būti daugiau, nei paprastas kvapas.

   Panaikinti
 2. sutinku, jog asociacijos svarbiausia - as turiu įvairių kvapų, ir nišinių, ir tų masinių/popsinių, kaip juos bepavadinsime, bet taipogi mėgstu prisiminimus - būtent dėl to gal ir ne dažnai naudojami, bet lentynelej stovi avono little black dress - pasirodo taip aš kvepėjau per pirmąjį pasimatymą su vyru tada, kažkada purkštelėjau, o lifte leidžiantys ryte jis sako tu taip kvepėjai, kaip miela, kad taip įstrige atmintin vyrui :) tai ir svarbiausia, jog renkames ne madą, ne pinigines išraiškas ar puikavimasi prieš draugus, bet tai kas vienaip ar kitaip užkabina širdis ir sielas! P.S.: atradau čia gerų dalykų pas jus, šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Mano mamos mėgstamiausi Avon Little Black Dress... ;-) o mano pirmieji kvepalai buvo Dior Dune ir Lauta Bagiotti Sotto Voce... man buvo tik 14 metų, seniai ieškau senos Sotto voce serijos ir neikaip man nepasisieka nupirkti, nes naujoji jau nebe tokia... o gal tai tiesiog mano prisiminimai...

   Panaikinti
  2. PS. Ačiū labai už įvertinimą, man tikrai labai malonu...

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2013-12-26 10:51

  Esu kvepalu maniake, tai man sita kolekcija yra tikrai verta pavydo! Ir vienintelis zodis, galintis tai apibudinti yra nuostabu :). Pati kolkas esu labiau Montale Paris serijos gerbeja, bet vis ruosiuosi isbandyti ir kitus. Siuo metu eileje Acqua di Parma Iris Nobile ir Magnolia Nobile.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū labai... bet kažkada viskas prasidėjo nuo pirmo buteliuko... Montale Wild Aoud. Aš dažniausiai Montale kvepas nasirenku žiemos metu, o Acqua di Parma kvepalus palieku pavasariui, tada jie skamba gražiausiai. Galiu pasakyti, kad būtent Acqua di Parma kvepalai surenka daugiausiai komplimentų iš aplinkinių žmonių. Jie yra lengvai suprantami, ne tokie kaip Montale. ;-) nes apie Montale girdėjau labai daug įvaikrių atsiliepimų nuo jui kaip smirda iki nuostabiai... Pbanadykite susipažinti dar su Byredo kvepalais, jie yra švedo krepšininko gamybos, jų klimatas artimas Lietuvos, todėl jie kvepia būtent taip, kaip numatoma gamintojo ir jų kvapai irgi labai įdomūs ir išskirtiniai. O kokie Montale kvapai patinka Jums?

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2013-12-29 10:35

   Kolkas mano favoritai Montale Amber&Spice ir Aoud Amber Rose. Kazkada atsitiktinai įsigijau ju atomikus ir mane jie pakerėjo. Dabar jie jau baigiasi, bet tikrai kartosiu. Gyvenu Vokietijoje ir mano mieste nišinių kveplaų pasirinkimas labai mažas. Acqua di Parma tik prieš pat Kalėdas pamačiau vienos parduotuvės vitrinoje. Didelis pasirinkimas yra internetinėse parduotuvėse, bet pagal aprašyma kvepalų pirgti nesiryžčiau. Tuo labiau, kad DE jų kainos gaunasi didesnės nei LT. Už Montale Amber&Spice čia mokėjau 140 eurų.

   Panaikinti
 4. Gal galite sukonkretinti, kur perkate nisiniu kvapu meginukus? Skaiciau, siunciates is escentual.com, bet ten nerandu niekur, kad butu galima sakytis meginukus.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vat ką tik pažiūrėjau, reikškia www.escentual.com viską išpirko... buvo S. Lutens, c'nc' kvepalai, o dabar liko tik šitie: http://www.escentual.com/catalogsearch/result/?q=samples
   Penhaligon's galima nupirkti čia:
   http://www.feelunique.com/p/Penhaligons-Scent-Library-10-x-1-5ml

   Panaikinti
  2. atelier cologne galima nupirkti čia:
   http://www.ateliercologne.com/store/sample-products.html

   Panaikinti
 5. Anonimiškas2015-03-30 17:18

  Sveiki,
  Kuriuos is Montale reckon end up tum eye vasarai?

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas2015-03-30 18:47

  Sveiki,
  Kuriuos is Montale rekomenduotumete vasarai?

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ka ir be pridursi, matosi kadkvepalai tavo gyvenime tikrai užema ne paskutine vietą. Kas dien vis kitas kvapas aišku gali klaidinti pažystamus, nes dažnai pagal kvapą galima netgi atskirti kas per žmogus praėjo ar tiesiog šalia sėdi :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikrai taip, kvepalai yra mano aistra, vžpritariu, pagal pasirinktą kvapą galima atspėti net kokios nuotaikos žmogus šiandien, aišku, jeigu jis yra kvepalų mylėtojas, o neturi vienus kvepalus bet kokiai progai. Kvepalai - tai gyvenimo filosofija.

   Panaikinti
 8. Manau, kad geri kvepalai visada pakelia nuotaiką.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Sveiki, matau, BYREDO 3 "100tukai" yra be kamštelių. Gal tai testeriai? Kaip atskirti originalų testerį nuo fake? Dugno etiketės, šriftas, graviruoti kodukai tuti būti tokie patys kaip ir ne testerių? Šauni kolekcija😍

  AtsakytiPanaikinti

Blogger Template Created by pipdig