2014 m. rugsėjo 5 d., penktadienis

Avon Ultra Colour Red Extreme lūpų dažai


Kas, jeigu ne aš, galėtų bandyti ir vertinti raudonus lūpų dažus...? Ačiū, Avon kompanijos atstovams už suteiktą galimybę... Raudonus lūpų dažus labai mėgstu, tai mano mėgstamiausia spalva... Šiandien papasakosiu apie Avon kompanijos naujieną, Avon  Ultra Colour Red Extreme lūpų dažus...
Gamintojo aprašymas:


Lūpų dažai "Ultra Color Bold"

Įspūdingas efektas. Itin sodri spalva, nes sudėtyje gausu pigmentų.
Daugiau pigmentų sukuria ypatingai ryškias spalvas
Su maistingais aliejais, vitaminu E ir SPF 15
Pilnai padengia lūpas, subtiliai žvilga


Spalvų pasirinkimas:
Sudėtis:Kaina: 27 lt.


Įpakavimas:


Mano spalva:
Rezultatas:
Su makiažu:

Iš karto:


po 4 valandų...

Mano nuomonė:

Šį rudenį žurnaluose ir ant podiumų karaliauja Raudona spalva... Naujose rudens kolekcijose raudonos spalvos lūpų dažai, nuo ryškios raudonos iki tamsiai bordinės spalvos.

Avon Ultra Colour lūpų dažai labai ryškios, jaunatviškos raudonos spalvos su oranžiniu šiltu tonu. Kodėl jaunatviški, nes tinka kaip jaunoms merginoms, taip ir merginoms 30+, kitoms, mano manymu reikėtų rinktis tamsesnes spalvos lūpų dažus, Avon Ultra Color lūpų dažų paletė labai didelė. Kiekvienas atras atspalvius pagal savo skonį. Red Extreme spalva idealiai sutampa su kataloge pavaizduotu atspalviu, manau tai labai svarbu pasirenkat produktus iš katalogo.

Lūpų dažų konsisitencija kreminė, spalva labai pigmentuota. Aš visada naudoju lūpų pieštuką, kad tiksliai nudažyti lūpų kontūrą. Noriu paminėti, kad spalva laikosi ypatingai ilgai. Aš nudažiau lūpas ir važiavau į miestą, geriau kavą, valgiau užkandžius, po keturių valandų padariau nuotrauką, lūpų dažai buvo vietoje... ;-)
Taip pat Avon Ultra Colour lūpų dažai drėkina ir minkština lūpas.

Mano verdiktas: Avon Ultra Colour lūpų dažai man labai patiko.SHARE:

4 komentarai

 1. Kaip gražiai išsilaikė tas 4 valandas! Puikiai atrodo:)

  Kosmetikos užrašai

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taip, labai gražiai, aš net pati nustebau, nes raudoni lūpų dažai dažniausiai arba sausina lūpas, arba riebūs ir palieka raudonas dantis, o čia aukso viduriukas... ir spalva labai graži... ;-)

   Panaikinti
 2. Atsakymai
  1. Man irgi patiko... ;-) ir kitos spalvos graios, prie progos reikės išbandyti... ;-)

   Panaikinti

Blogger Template Created by pipdig