2015 m. sausio 1 d., ketvirtadienis

Beauty Talk.... Naujieji metai...


Su Naujais metais dar kartą, mano brangieji... Tikiuosi Jus gerai atšventėte? Aš šiandien miegojau ilgiau, todėl mūsų mėgstamiausią rubriką "Apie ką rašo Lietuvos  bloggeriai" skelbiu tik dabar. Gero skaitymo....Šiandien Naujųjų metų rubriką Beauty Talk noriu pradėti nuo Juditos straipsnio apie Lietuvoje nematytą produktą iš naujos p2 kolekcijos....


Aš labai mėgstu švytėjimo veidui suteikiančias priemones, galvojant apie jas, į galvą ateina garsieji Guerlain meteoritai, tačiau, tam kad susipažinti su meteoritais, ir suprasti, reikia ar nelabai, galima nusipirkti jų paprastesnį variantą. Judita http://smellofpeony.blogspot.com savo bloge pasakoja apie p2 švytėjimo suteikiančią priemonę.
http://smellofpeony.blogspot.com/2014/12/p2-frozen-beauty-inspired-by-light-le.html
Gelinis lakavimas... Už ar prieš? Aš visada atkreipiu dėmesį į  Mildos https://ramblingbeauty.squarespace.com/posts/  manikiūrą, gražiai parinktos spalvos ir nuostabaus grožio piešinukai. Aš manau viskas priklauso nuo manikiūro meistrės... Plačiau galima perskaityti jos bloge.
https://ramblingbeauty.squarespace.com/posts/gel-nail-polish-is-it-worth-it


Laura http://www.apiegrozi.blogspot.com pasakoja apie tobulą lūpų balzamą... Reikės būtinai išbandyti, nes tai jau nebe pirmas geras atsiliepimas, kurį girdžiu apie šį produktą...
O jus niūrėtumėte patys pasigaminti lūpų dažus norimo atspalvio namuose? Aš perskaičiau Patricijos http://www.ojeinoriudar.lt aprašymą, ir supratau, kad tai padaryti nėra sunku. Tik reikia supirkti visus reikiamus komponentus.


Metų pabaiga, tai gera proga papasakoti apie geriausius produktus, o taip pat apie pasibaigusius produktus....


Judita  http://smellofpeony.blogspot.com pasakoja apie gruodžio mėnesio pasibaigusius produktus...
http://smellofpeony.blogspot.com/2014/12/empties-122014.html


Patricija http://www.ojeinoriudar.lt pasakoja apie metų geriausius produktus....
http://www.ojeinoriudar.lt/?p=574

Kotryna savo bloge http://cukruje-funk.blogspot.com pasakoja apie šių metų mylimiausius kosmetikos produktus. Mūsų skoniai sutampa, nes man irgi labai patiko naujas Maybelline blakstienų tušas ir Clinique serumas.


Daugiausiai kenksmingų medžiagų būna nagų laukuose, tai kodėl nepasirinkus natūralios sudėties? Kur blogiukų yra mažiausiai? Juolab jeigu jis taip gražiai atrodo. Savo manikiūrą rodo ir apie Avril ekologišką nagų laką pasakoja Živilė http://kosmetikosuzrasai.com

Man lūpų lakai labai patinka, spalvos labai sodrios, laikosi pakankamai gerai ir svarbiausiai, lūpų nedžiovina. Eimantė http://www.eimante.com pasakoja apie Manhattan lūpų laką... Spalva man labai patiko.... ;-)


Neringos http://ilovemanythings.blogspot.com atsiliepimas apie p2 Kalėdinę paletę. Aš turiu tokią pat, tik raudonos spalvos. Kaip gaila, kad p2 kosmetikos negalima susipirkti Lietuvoje.


Ieva http://cuteandfeisty.blogspot.com bloge pasakoja apie tą, ką išmoko per šiuos metus: tai ir mylėti save, ir klausytis savo širdies, ir žvelgti į ateitį. Labai šiltas ir atviras pasakojimas.


Šnekant apie pokyčius, negaliu nepasidžiaugti už Mildą https://ramblingbeauty.squarespace.com/posts/,  ji nusprendė savo bloige rašyti tik apie natūralius kosmetikos produktus. Daugiau jokių dėžučių ir "blogiukų" kosmetikos produktų sudėtyje. Aš jau mačiau Mildos vonioje labai įdomius ir natūralius produktus, apie kurios jinai greitu metu papasakos., o  aš  galėsiu Mildai drąsiai siųsti Grožio dėžučių nuotraukas, nes aš gaunu dažniausiai pirma, ir nebijosiu sugadinti siurprizo laukimą.. ;-) 


Stilius:


Ievos http://ievushka.com įvaizdis ir drabužių dėrinukas. Oranžinė delninukė tinka puikiai....


Birutė http://lafille-verte.blogspot.com savo bloge pasakoja apie "Languotus sapnus"... Man irgi būna tinginiavimo dienos, kai nesinori lipti iš lovos, kai geri kavą ir skaitai žurnalus arba lovoje žiūrėti  mėgstamiausius filmus ir gerti kavą...Aš vakar perskaičiau horoskopą, kaip reikia pasitikti Naujuosius. Reikėjo rinktis: mėlynos arba žalios spalvos sukneles. Neringa savo blogo įraše http://ilovemanythings.blogspot.com pasakoja apie gražias sukneles Naujųjų metų vakarui. Man labiausiai patiko ši mėlyna...
Makiažas:


Ievos  http://ievushka.com makiažas Naujųjų metų sutikimui.... Grožis... ;-)


Eimantės http://www.eimante.com proginio makiažo variantas....

Karolinos makiažų variantai ...  Man labiausiai patiko variantas su mėlynos spalvos akių apvadu... Super atrodo...

Tokia buvo šventinė Lietuvos bloggerių savaitė... Nuo Kalėdų iki Naujųjų metų....

Jums rašėme mes:


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig