2015 m. vasario 24 d., antradienis

Oriflame My Naked Truth Eau de Toilette „My Naked Truth“ tualetinis vanduo


Labas rytas, brangieji, šiandien noriu papasakoti apie nuostabius Oriflame kvepalus My Naked Truth. Mano pažintis su Oriflame kvepalais prasidėjo labai seniai, iš mėgstamiausių buvo Giordani, tais laikais, kai jie tik pasirodė Lietuvos rinkoje,  tai buvo kažkas neįprasto. My Naked Truth  kvapas mane pakerėjo, nes aš vis pasipurškiu ant rankos ir bandau suprasti kokios kvepalų natos taip skaniai kvepia. Jus puikiai žinote, kad apie kvapą papasakoti yra sunkiausiai, bet aš pasistengsiu.

Gamintojo aprašymas:


Švelnus kaip moters oda „My Naked Truth“ tualetinis vanduo yra subtilus, malonus kvapas. Šis aromatas – tarsi antra oda. Jis ir natūraliai moteriškas, ir prabangus. Švelni purių medvilnės žiedų kompozicijai pažadina jaukumą ir neša tave tiesiai į jo glėbį. 
Tūris: 50 ml.
Kaina: 16,99 EUR 
Kur pirkti: www.oriflame.lt
Kvepalų natos:
Įpakavimas:
Mano nuomonė:

Iš Oriflame iš tokio kvapo nesitikėjau, gerąja to žodžio prasme. Taip, sutinku, jie turi kvepalų bescelerius patikrintus laiko, tokius kaip Giordani kvepalų variacijos, Enigma ir kitus, tačiau My Naked Trush tai nuostabus pudrinis kvapas su gėlių baze.
Įpakavimas labai gražus, rožinis. Nude spalva šį sezoną ant bangos, todėl švelniai rožinės spalvos buteliukas tikrai papuoš jūsų staliuką.
Kvapas yra labai šiltas, pudrinis, be ne saldus, puikiai tinka prie kašmyrinio megztinio laisvalaikiui, ir prie dalykinio smėlio spalvos kostiumo į darbą. Kvepalai jaučiami labai arti kūno, jų kvapas tik jūsų, o ne visos minios žmonių. Kvapas tinka ne tik jaunom merginom, bet ir moterims virš 40, juk artėja pavasaris, reikia trumpam užmiršti apie sunkius šiltus kvapus ir pasirinkti švelnesnius ir gaivesnius kvepalus.
Šnekant apie kvapą,  jaučiamos obuolių ir ličių saldus kvapai, po kiek laiko jaučiami bergamotės ir abrikosų kvapai, o kvepalų bazė - medienos natos, medvilnės žiedai ir santalas. Nuostabus pudrinis kvapas. Man tokie labai patinka.
Oriflame kataloge My Neked Truth kvapą gali išbandyti, todėl rekomenduoju susipažinti su kvapu, gal būti kad tai jūsų svajonės kvepalai šiam pavasariui. My Naked Truth kvapas patiks toms, kas vertina pudrinius ir švelnius gėlių kvapus.


SHARE:

1 komentaras

  1. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

    AtsakytiPanaikinti

Blogger Template Created by pipdig