2015 m. balandžio 13 d., pirmadienis

Savaitės anonsas ir nauji pirkiniai

Labas rytas, mano brangieji blogo skaitytojai, skanios kavos ir gero pirmadienio. Aš jau šiandien kavos balkone negeriu, vakar tik pasigyriau, lijo visą dieną, todėl iš karto prie darbų. Šią savaitę parodysiu daugiau drabužių derinukų (praeitą savaitę atkeliavo labai gražios Su'RaSta apyrankės ir nauji drabužiai vasarai), supažindinsiu su keliais lietuviškais ir užsienio dizaineriais, pabaigsiu šiandien pasakoti apie tai, apie ką nespėjau papasakoti. Taip pat mūsų laukia dar daugiau naujų PUPA (lengvos kreminės pudrpos ir žalio makiažo pagrindo), Gosh, Catrice ir essence (SS'15) priemonių apžvalgų, lakuosime nagus naujais Oriflame ir ANNY nagų lakais ir pasikvepinsime Michael Kors kvepalais.

Šią savaitę bloge pasakosiu apie:

Pupa veido pagrindų porą - PUPA Active Light kreminę pudrą ir PUPA Professionals makiažo pagrindą žalios spalvosMichael Kors kvepalus SEXY Amber


Momentinio poveikio veido kaukes iš MaskerAide


L'oreal Studio Line plaukų priežiūros priemones tiesinimui Hot&Sleek


Nuostabų rankų kremą PUPA Lifting Hand TreatmentLatvišką natūralios sudėties plaukų šampūną BIO2You


Kartu išbandysime naujas Gosh makiažo priemones: Gosh Forever Lip Shine ir Giant Blush


Ketvirtadienį rubrika beauty Talk:


O savaitgalį bandysime padaryti štai tokį makiažo variantą:


Taip pat bus drabužių derinukai, labai noriu visu grožiu parodyti mano naujas apyrankes:
Produktai testavimui:

Šią savaitę gavau labai daug nuostabių Oriflame produktų testavimui: The One Liquid Metal EYE Shadow kreminius akių šešėlius, The One juodos spalvos akių pavedima, vasariškų atspalvių nagų lakus VeryMe SugarNail ir net 3  skirtingus kūno losjonus:


nagų lakai jau išbandyti, spalvos labai gražios:


Oriflame Optimal Body kūno losjonai - mano mėgstamiausias firming lotion, vasara jau ne už kalnų, reikia daugiau dėmesio skirti savo kūno odai.


Pagaliau mano rankose garsusis Beauty Blender, gavau limited edition kempinę ryškiai raudonos spalvos. Dar nebandžiau, net gaila išpakuoti, labai gražiai atrodo.
Po Pelenės parodos (visi aprašymai yra čia)

Grožio mugė Maximoje

Pirkau labai saikingai: Dove summer glow kūno losjonas, suteikiantis rudą atspalvį, plaukų dažai Blond Me ir Old Spice vyriškas dezodorantas (kiek dezodorantų bebandyčiau, vistiek grįžtų prie šito varianto)Tokia planuojama mano savaitė, o kaip gausis viską įgyvendinti matysime...

SHARE:

2 komentarai

  1. oriflame nagų lakai atrodo wow. Labiausiai patiko iš anonso.

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Man irgi Oriflame wow, nulakavau nagus ir supratau, kad išsirinkti vieną spalvą negaliu, visos pasakiškai gražios.

      Panaikinti

Blogger Template Created by pipdig