2015 m. rugpjūčio 19 d., trečiadienis

Schwarzkopf Claudia Schiffer Crystal Shine plaukų aliejus


Šiandien dar vienas mano pasakojimas bloge apie Essence Ultime plaukų aliejų, kuris suteikia plaukams švelnumo ir spindesio, bent jau taip rašo gamintojas. O kaip yra iš tikro papasakosiu savo straipsnyje.


Sudėtis:Talpa: 75 ml.

Kaina: apie 7 EUR

Įpakavimas:

Konsistencija:Mano nuomonė:

Drogo parduotuvėje buvo akciją, reikėjo pirkti Schwarzkopf plaukų priemones už tam tikrą sumą ( aš pirkau Gliss Kur priemones, kurios man labai patinka, bloge būtinai jas aprašysiu) ir dovanu gavau šį aliejuką-serumą. Aš jau pasakojau bloge apie nepatikusius šios Claudia Schiffer plaukų dažus, kurių atspalvis visiškai neatitinka vaizduojamo, plaukai po naudojimo sausi ir pažeisti. Ar aliejus geresnis? Sudėtyje vien silikonai, tačiau prieš juos neko neturiu, tik žinau kad jie suteikia vizualų efektą, piktnaudžiauti tokiomis priemonėmis negalima, nes jie sausina plaukų galiukus. Bet iš kitos pusės, nenaudojant tokių priemonių, aš savo plaukus iššukuoti negaliu. Dilema...
Šnekant apie Crystal Shine aliejų, galiu pasakyti kad įpakavimas labai gražus, su dozatoriumi, konsistencija tiršta, pasiskirsto ant plaukų lengvai. Aš aliejumi tepu tik plaukų galiukus formuojant šukuoseną. Viskas gerai, išskyrus kvapą, man jis visiškai nepatiko, saldokas, bet kažkoks sintetinis, man tokie nepatinka. Kaip tyčia, kvapas laikosi plaukuose labai ilgai. Ar suteikia aliejus spindesio plaukams? Tikrai taip, tačiau dėl nepatikusio kvapo nerekomenduoju, arba būtinai susipažinkite su kvapu parduotuvėje. Aš aliejuką gavau dovanu prie savo pirkinių, todėl nepergyvenu dėl išleistų pinigų.SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig