2015 m. rugsėjo 16 d., trečiadienis

Amway "Artistry Hydra-V" pristatymasLabas vakaras, mano brangieji blogo skaitytojai, skubu pasidalinti informacija apie naujausią visuomenės nuomonės tyrimą apie odos dehidrataciją ir išsausėjimą. Visi mes puikiai žinome, kad dehidratyota oda gali būti ne tik sausa (patikėkite, anksčiau aš irgi taip galvojau), bet ir riebi. Žodžiu, dehidrotacija - reiškinys, kuris gali būti asocijuojamas su bet kokio tipo oda. Taip pat konferencijoje buvo pristatoma nauja amerikiečių įmonės „Amway“ kosmetikos linija – „Artistry Hydra-V“, skirta išsausėjusios odos priežiūrai ir jos drėkinimui. Na, o svarbiausia, liniją pristatė Gabrielė Martirosianaitė, ji taip pat papasakojo mums kaip jį prižiūri savo veido odą, davė kelis patarimus. Vienu iš jų, aš pasidalinsiu su jumis.


Žiūrime nuotraukas:Didžioji dalis lietuvių nežino, kas yra dehidratuota oda ir kaip ja reiktų tinkamai rūpintis, parodė vienos didžiausių tiesioginių pardavimų kompanijų „Amway“ užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta apklausa. Aštuoni iš dešimties apklaustųjų (76%) nežino, kad dehidratacija yra būdinga visiems odos tipams. Net 38% tiki mitu, kad odos dehidratacija yra būdinga išskirtinai tik sausai odai.

„Aš dirbu grožio industrijoje, naudoju nemažai dekoratyvinės kosmetikos, keliauju, būnu uždarose, kondicionuojamose, šildomose patalpose. Dėl šių veiksnių mano oda kartais atrodo pavargusi. Tačiau tik neseniai supratau, jog tokiais atvejais mano odai tiesiog trūksta vandens“, – kosmetikos linijos „Artistry Hydra-V“, skirtos išsausėjusios odos priežiūrai ir jos drėkinimui, pristatymo metu kalbėjo radijo ir televizijos laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė.


Specialistai siūlo atkreipti dėmesį, jog sausa oda – tai įgimtas odos tipas, o dehidratuota oda – tai laikina odos būklė, su kuria gali susidurti žmonės, turintys visus odos tipus.
„Su dehidratuotos odos problema susiduria milijonai žmonių visame pasaulyje. Dehidratuota oda – tai odos būsena, kai giluminiams odos sluoksniams itin trūksta vandens, dėl pažeistos apsauginės odos funkcijos oda netenka daugiau vandens nei įprastai. Tuomet ji tampa šiurkšti, jaučiamas tempimas. Dėl šių simptomų daugelis tiki mitu, kad dehidratuota odos būklė yra būdinga sausam odos tipui. Tačiau iš tikrųjų dėl drėgmės trūkumo gali nukentėti normali ar net riebi oda. Šių laikų gyvenimo ritmas: kondicionieriai, darbas kompiuteriu, temperatūrų pokyčiai, intensyvios saulės vonios ar soliariumai skatina odos dehidrataciją, todėl nei amžius, nei odos tipas nėra pagrindiniai rodikliai, kurie lemia drėgmės balanso pakitimus“, – komentuoja Andrzej Sawicki, „Artistry“ kosmetikos produktų linijos ekspertas.
Daugiau nei pusė (58%) apklaustųjų, atsakydami į klausimą, kaip rūpinasi dehidratavusia oda, nurodė šią problemą sprendžiantys gerdami daugiau vandens nei įprastai. 53% sako, jog naudojantys specialią kosmetiką, padedančią palaikyti odos drėgmę, 17% valgo maisto produktus, turinčius daug vandens, 15% nuolat konsultuojasi su dermatologais, o 5% naudoja natūralias priemones.
Vis dėlto paspartinti odos aprūpinimą drėgme tik iš vidaus yra sudėtinga, todėl vien kelios papildomos vandens stiklinės nėra išeitis, komentuoja specialistai.
„Iš savo patirties žinau, kad norint išsaugoti gražią odą ir išvengti dehidratacijos, neužtenka tik sveikai maitintis ar gerti daug vandens, svarbu ją gaivinti ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės“, – savo patirtimi dalijasi Gabrielė Martirosianaitė.
Geriausias būdas rūpintis išsausėjusia ar dehidratuota oda – tai kombinacija skirtingų veiksnių, kuriuos derinant galima efektyviausiai užtikrinti drėgmės balansą. Kovojant su odos dehidratacija svarbu rinktis kuo sveikesnį gyvenimo būdą – valgyti maisto produktų, turinčių daugiau vandens, gerti didesnį kiekį vandens, konsultuotis su dermatologu ir naudoti specialią kosmetiką, padedančią palaikyti odos drėgmę.
„Amway“ siūlo sprendimą išsausėjusiai odai prižiūrėti ir drėkinti – naują kosmetikos liniją „Artistry Hydra-V“. Veido priežiūros liniją „Hydra-V“ sudaro septyni produktai, pagyvinantys, maitinantys ir atgaivinantys odą. Norvegijos fiordų vanduo, Himalajų rožinių uolienų mineralai, Havajų acai uogų ekstraktas – šie trys „Artistry Hydra-V“ komponentai padeda atstatyti natūralų odos drėgmės balansą. „Artistry Hydra-V“ produktai sudėtyje turi būtinų maistinių medžiagų, gerina vandens pernešimą tarp ląstelių ir jų viduje, atkuria sveiką ląstelių formą bei stiprina natūralų odos gebėjimą sulaikyti vandenį.
„Artistry“ odos priežiūros priemonės patenka tarp penkių labiausiai perkamų aukščiausios kokybės odos priežiūros priemonių prekės ženklų pasaulyje.
„Amway“ yra viena iš didžiausių tiesioginių pardavimų kompanijų pasaulyje. „Amway“ siūlo daugiau nei 450 priemonių, skirtų puoselėti grožį, sveikatą ir namus.


Mano nuomonė:

Man visada labai malonu ir smagu sužinoti ką nors naujo, visiškai sutinku su tyrimo rezultatas, manau dauguma žmonių galvoja, kad drėkinti odą reikia tik tada, jeigu jūsų oda yra sausa, o riebią odą reikia labiau sausinti, nes jinai ir taip riebi. Aš pati anksčiau galvojau taip, tačiau laiku susipratau. Turėdama riebią odą ją išsausinau ant tiek, kad riebalų išsiskyrimas padidėjo kelis kartus, o tai nauji spuogai, inkštirai ir kitos odos problemos. Bet kokio tipo odą reikia drėkinti, tai yra faktas, priemonės odos drėkinimui būna skirtingos. Riebiai odai savo priemonės (dažniausiai tai būna geliai arba serumai) sausai odai - riebesnės tekstūros kremai. Svarbu nemaišyti dviejų skirtingų žingsnių: drėkinimo ir odos maitinimo, tai du skirtingi dalykai, ir visiškai skirtingi produktai ir kosmetikos priemonės. 
Na o dabar Gabrielės patarimas - "reikia kiekvieną rytą sakyti sau, kad esi graži, po dviejų savaičių suprasi ir suvoksi, kad taip ir yra. Reikia išmokti rūpintis savimi ir mylėti save". Nuostabus patarimas, aš irgi taip darau, tai veikia psichologiškai, viskas, kas yra viduje, atsispindi ant mūsų veido. Kitaip ir negali būti, tegul kiekviena diena prasideda nuo šypsenos.
Mes gavome Amway Artisty Hydra -V Priemones testavimui, prezentacijos metu aš išbandžiau serumą ir kremą ant rankos, man labai patiko konsistencija (labai lengva ir maloni, greitai susigeria, labai švelnus ir malonus priemonių kvapas), todėl išbandysiu ir įvertinsiu priemones su dideliu malonumu. Kai turėsiu galutinę nuomonę, būtinai pasidalinsiu su Jumis savo rezultatu.

Būkite gražios, pradėkite rūpintis savimi,


SHARE:

1 komentaras

  1. Anonimiškas2015-09-22 09:40

    http://uzsuk.lt/Amway-produktai/ARTISTRY-odos-prieziura/ARTISTRY-HYDRA-V-Power-System

    AtsakytiPanaikinti

Blogger Template Created by pipdig