2015 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis

Limited Edition „Alluring Reds” by CATRICERaudonos lūpos, madingiausia šio sezono tendencija, raudonos, ryškiai oranžinės, bordo spalvos, matiniai, satininiai, spindintys, įvairiausių raudonų atspalvių. Catrice kompanija nepraleidžia galimybės pristatyti dar vieną savo kosmetikos kolekciją: Alluring Reds. Kodėl gi ne? Mes su Chanel kompanijos konsusltantė ilgai diskutavome, kodėl gi ne visos merginos renkasi raudonus lūpų dažus? ar tiesiog bijo spalvos, ar dar nerado geros kokybės lūpdažio. Garbės žodis, aš pati kelis kartus pagalvoju prieš tai, kai į renginį pasirenku raudonos spalvos lūpų dažus. Kodėl? Nes pastoviai reiklia kontroluoti savo išsvaidą, kad raudonas lūpų dažas liktų ant lūpų, o ne ant dantų, žandų, nesausintų lūpų ir pan. Manau Catrice kosmetika labai gera alternatyva toms, kas tik ieško savo tobulo raudono atspalvio, arba nenori išleisti labai daug pinigų, arba tiesiog vertina kokybę ir mažą kainą.


Žiūrime kolekcijos nuotraukas:


Alluring Reds by CATRICE – Lip Colour & Care  - lūpų balzamas, kuris turi paruošti, pamaitinti, drėkinti ir paruošti jūsų lūpas raudonam lūpų dažui

Spalva


C01 Smooth Operator Alluring Reds by CATRICE – Liquid Lipstick - kreminiai lūpų blizgiai :

Spalvos:

C01 Moulin's Rouge, 
C02 Brigitte Bordeaux,
C03 Marilyn Monrouge. 
Alluring Reds by CATRICE – Matt Lip Colour - matinee lūpų dažai

Spalvos:

C01 M-attraction
C02 Striking M-attitude
C03 M-attempt To Conquest. 


Alluring Reds by CATRICE – Nail Glaze - raudonos spalvos nagų lakas ir sidabrinės spalvos viršutinis sluoksnis, gamintojas siūlo naudoti kartu. Įdomiai, man spalvos labai gražios, lauksiu Vokiečių bloggerių nuotraukų su nekantrumu.

Spalvos:


C01 Object Of Desire 
C02 Art Of Seduction 
C03 Pleasure Of Temptation. 


Žiūrime filmą pristatymą:SHARE:

2 komentarai

 1. Anonimiškas2015-09-28 13:32

  Sidabrinis lakas raso, kad pagrindas - base coat, o ne virsutinis

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū labai už informaciją, bet iki šiol nelabai suprantu kaip naudoti. ;-) Na pažiūrėsime kolekciją gyvai, suprasime

   Panaikinti

Blogger Template Created by pipdig