2015 m. rugsėjo 3 d., ketvirtadienis

MAC Prep+Prime FIX+ Brume Fixante

Labas rytas, mano brangieji, šiandien noriu papasakoti apie MAC Prep+Prime veido purškiklį, kuris man labai patiko, nors pradžioje atrodė, o kam man jo reikia. Aš prisiminu kaip savo blogginimo kelio pradžioje galvojau " nu kam reikalingas akių šešėlių arba makiažo pagrindas", seniai jau įsitikinau, kad būtini kosmetikos produktai, tačiau purškiklis. Kam? Pasirodo, daug kam, tai tikrai daugiafunkcinė priemonė.

Gamintojo aprašymas:

lengvos konsistencijos, makiažą fiksuojantis purškiklis puikiai drėkina veido odą, naudojant purškilį makiažas išsilaiko geriau ir ilgiau, sudėtyje yra vitaminų ir mineralų.


Įpakavimas:

Sudėtis:


Talpa: 100 ml.

Kaina: 23 EUR

Kur pirkti: PC Akropolis, PC Panorama, Douglas (Vilnius)Naudojimas:

Prieš makiažą (drėkina veido odą)
Po makiažo (prailgina makiažo gyvavimo laiką)
Paryškinti šešėlius ir pigmentus (purkšti ant teptuko, naudojant šlapią akių makiažo variantą)


Rezultatas:

Aš naudojau MAC Prep+Prime  FIX+ Brume Fixante su MAC šešėliais


Viršutinis sluoksnis su MAC Prep+Prime  FIX+ Brume Fixante, apatinis tik šešėliaiMano nuomonė:

Rezultatas matosi nuotraukoje, jus galite pasakyti, kad šešėliams galima naudoti šešėlių pagrindą. Sutinku, tačiau kai kurie šešėliai ir su pagrindu, ir be pagrindo atrodo vienodai blogai, tačiau panaudojus MAC Prep+Prime, jie atskleidžia visą savo grožį ir pigmentacijos galimybes.

Pagrindinė šios priemonės funkcija - prailginti makiažo gyvavimo laiką, tačiau kaip tai pamatuoti? Nežinau, man makiažas laikosi geriau. Tačiau pastebėjau vieną dalyką - naudojat mineralinę pudrą ir papurškimus MAC priemonę ant veido, pudrinis sluoksnis ir "persiko" efektas išnyksta, veidas atrodo žymiai geriau ir gražiau.

Dar noriu pasakyti, kad priemonės tiesiai į veidą purkšti nereikia, nes makiažas nuplauks. Reikia papurkšti virš galvos, palenkti galva ir pagauti lengvą dulksną.

Ar priemonė verta dėmesio? Tikrai taip, jeigu dar neišbandėte, rekomenduoju tai padaryti.

PR SampleSHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig