2015 m. rugsėjo 20 d., sekmadienis

Savaitės atradimas: GLAMGLOW Youthcleanse™ Valomosios veido putos


Noriu Jums papasakoti apie labai populiarią GLAMGLOW naujieną: veido prausiklį. Visi jau girdėjome apie Holivudo kaukes, kurias naudoja beveik visos žvaigždės, kai kas jau išbandė, kai ką stabdo kainą, tačiau galiu pasakyti tiems, kas dar neišbandė, juodos spalvos kaukė tikrai verta dėmesio ir savo kainos. O kam vis dėl to atrodo kad kaukės kiekis per mažas, ir norėtų pradėti savo pažintį su priemonėmis nuo neutralaus produkto, rekomenduoju veido prausiklius. Tai puiki alternatyva kaukėms, rezultatas nuostabus, aš pastoviai gaunu komplimentus dėl savo odos (jus tikriausiai jau pastebėjote nuotraukose, ką ne užtepsi, viskas atrodo tobulai), o aš jums pasakysiu, tai tik šio prausiklio dėka, nes pats svarbiausias probleminės odos priežiūros žingsnis - veido ir odos valymas.

Gamintojo aprašymas:„Glamglow“ kaukę 2010 m. sukūrė sutuoktiniai Glennas ir Shannon Dellimorai. Ji buvo skirta profesionaliems atlikėjams naudoti prieš Holivudo kino, muzikos, mados ir apdovanojimų renginius. Veiksminga, greito poveikio molio kaukė sulaukė stulbinančio pramogų pasaulio žvaigždžių ir grožio ekspertų pripažinimo, todėl 2011 m. „Glamglow“ kaukėmis pradėta prekiauti garsiausiose pasaulio kosmetikos parduotuvėse. „Glamglow“ molio kaukės pelnė daugybę prestižinių grožio apdovanojimų, tokių kaip: „Elle“, „Harrods“, „Sephora“, „Neiman Marcus“.
„Glamglow“ – vienintelė odos priežiūros kompanija, įsikūrusi Holivude. Ji naudoja pažangias bei inovatyvias technologijas ir kuria naujoviškas, greito poveikio grožio priemones.

YOUTHCLEANSE™ - tai unikalus kasdienis prausiklis, derinantis molio galią ir putų efektyvumą, ir taip suteikiantis dar nepatirtą veido valymo malonumą. YOUTHCLEANSE™ iš prabangaus molio virsta švelniomis ir veiksmingomis putomis, kurios ištirpdo makiažą, nešvarumus ir pašalina negyvąsias ląsteles nuo odos paviršiaus. Švelniai eksfolijuoja, valo ir atnaujina odą, todėl ji tampa jaunatviškesnė, švari ir švytinti. Tinka bet kurio tipo ar amžiaus odai, tiek vyrams, tiek moterims. Pagrindiniai veiklieji ingredientai ir jų privalumai: Viduržemio jūros molis skatina ląstelių atsinaujinimą ir atgaivina odą; mikrodumblių šveitiklis švelniai pašalina negyvąsias ląsteles; fitino rūgštis turi šveičiamųjų savybių ir atstato natūralų odos spindesį; braziliškas supermaistas - akai uogos, guarana ir kraštuotoji malpigija pasižymi stipriomis antioksidacinėmis savybėmis; vitaminas C paspartina odos atsinaujinimo procesą.

Sudėtis :


Talpa: 150 ml.

Kaina: 39,90 EUR

Kur pirkti:: www.kristiana.lt

Įpakavimas:Konsistencija:


Mano nuomonė:

Viena mano draugė neseniai manęs paklausė, ar aš tepu visas tas priemones ant savo veido. "Taip" -, pasakiau aš, tačiau labai daug dėmesio skiriu veido valymui, naudoju geros kokybės valiklius, prausiklius ir giliai valančias veido kaukes. GLAMGLOW veido prausiklis yra tobulas, aš tikrai nenaudoju jo kasdien, nes jis valo pakankamai stipriai ir giliai.  Aš naudoju šį prausiklį po renginių, kai reikia tepti labai daug įvairių kosmetikos priemonių (ir pagrindą, ir kreminę pudrą, ir birią pudrą, ir fiksatorių), tai nuteikia veidui vizualinį efektą, tačiau labai svarbu nuvalyti ir nuplauti makiažą vakare, tą funkciją jau visą mėnesį atlieka GLAMGLOW. Tai molio pagrindu pagamintas prausiklis, matome ant rankos mažas daleles, kurios šveičia ir poliruoja veido odą, jeigu palikti keliems minutėms (kol valau dantis) prausiklį ant veido, sustiprinamas efektas, veidas švelnus, lygus, prausiklis gerai pašalina kosmetiką (aš nevalau akių makiažo), nešvarumus ir negyvausiąs ląsteles. Efektas tobulas, po naudojimo bėra sausos odos efekto. Priemonė tikrai verta savo kainos, rekomenduoju išbandyti. Perskaičius visus aprašymus, mane dar labai sudomino prausiklis -aliejus (žalios spalvos), kai šitas prausiklis pasibaigs, būtinai nusipirksiu žalios spalvos. Patikėkite anksčiau aš už paprastus Chanel ir Dior prausiklius ir  valiklius mokėjau panašiai, o efektas buvo kelis kartus prastesnis. Vienareikųmiškai - GLAMGLOW priemonės tikrai vertos dėmesio.PR sample

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig