2015 m. spalio 17 d., šeštadienis

Savaitės atradimas: Designers Guild AMBER FOREST CANDLE (kvapnioji žvakė)Labas rytas, mano brangieji, atšalus orams į mano namus ateina žvakės, sutinku, žvakės iš Ikea parduotuvės geros, pigios ir turi malonius kvapus, tačiau kartais taip norisi prabangos ir išskirtinumo. Aš jau spėjau išbandyti Zara žvakes, man jos nepatinka, nes kokybė neatitinka kainos, o šiandien noriu jums papasakoti  apie Designers Guild kvapnią žvakę Amber Forest.


Gamintojas rašo, kad tai žvakė, turi labai sodrų medienos ir subtilų citrusų kvapą, pasižymi labai turtinga gėlių natų baze. Pagaminta Anglijoje, Deginimo laikas 45 val.

Taip šios žvakės atrodo salone Retroforma Vilniuje


Įpakavimas:Mano nuomonė:

Pradėsiu nuo kvapo, jis labai švelnus. Aš apibūdinčiau taip - gėlės, saldoki vaisiai ir mediena, visas kambarys prisipildo šio nepakartojamo aromato, bet pasikartosiu, žvakė kvepia labai švelniai. Tai nėra toks kaip Byredo žvakių kvapas, kai degini žvakę apie dvidešimt minučių ir reikia vedinti patalpas apie dvi valandas (jeigu nepataikai su kvapu, ypač mano vyras labai jautrus kvapams, jam amžinai viskas nepatinka). Designers Guild AMBER FOREST CANDLE žvakės kvapas jam tipo ir patiko, stebuklas. Įpakavimas labai stilingas, žalias. Tiesą, Retroforma salone yra kitų žvakių kvapų, būtinai išbandysiu ir nusipirksiu draugams dovanu.
PR sample

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig