2016 m. kovo 16 d., trečiadienis

Davines LOVE / glotninantis kondicionierius nepaklusniems plaukamsŠiandien su Jumis labai noriu aptarti vieną labai įdomią temą 'ar galima/ar geriau naudoti vienos linijos plaukų priežiūros priemones. Taip pat plačiau pašnekėsime apie Davines glotninantį kondicionierį nepaklusniems plaukams LOVE.

Davines LOVE / glotninantis kondicionierius su Minuta alyvuogių ekstraktu, kuris drėkina, švelnina plauką. Skirtas nepaklusniems, besipučiantiems ir besiveliantiems plaukams.
Davines LOVE / kondicionierius, praturtintas riebalinėmis rūgštimis ir vitaminais, stangrina ir minkština plaukus.
NAUDOJIMAS:
Tolygiai paskirstykite Davines LOVE / kondicionierių ant Davines LOVE / glotninančiu šampūnu išplautų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų. Palikite 2-5 minutėms, iššukuokite, kruopščiai nuskalaukite. Tada formuokite norimą šukuoseną.
Talpa: 250 ml.
Kaina: 17 EUR

Kur pirkti: www.topbeauty.lt ir www.inhair.lt
Įpakavimas:
Konsistencija:Mano nuomonė:
Aš tikriausiai pačioje pradžioje papasakosiu apie plaukų balzamą, o vėliau pabandysiu atsakyti į pagrindinį klausimą. Mano vonioje jau stovėjo Nourishing ir Oi plaukų kaukė ir balzamas, tačiau aš vis žiūrėjau į šituos keistus balzamų ir kaukių įpakavimus iš Essential plaukų priežiūros linijos skirtos kasdieniai plaukų priežiūrai. Tiesą sakant negalvojau, kad įpakavimai patogūs, dar mačiau Instagram kad jų niekas neišmeta, o kaip pasibaigia balzamas, ten sodinamos gėlės.

Kaip man paaiškino Davines kompanijos atstovas, kol man dažė plaukus, o aš turėjau galimybę asmeniškai paklausinėti apie produktus ir jų savybės, įpakavimai pagaminti iš geriausios kokybės polietileno, kuris naudojamas maisto gamyboje, taip pat įpakavimai praleidžia orą, būtent todėl po naudojimo Love (ar bet kuris kitas) balzamo įpakavimas idealiai tinka gėlėms auginanti.
Ar patogu naudoti tokias plaukų priežiūros priemones? Sakyčiau taip, pradžioje labai neįprasta, o toliau jau nepastebi skirtumo. Bet grįžtame prie Love glotninančio kondicioneriaus, jis švelniai violetinės spalvos, labai gaivaus ir lengvo neerzinančio kvapo, tirštos konsistencijos. Aš specialiai padariau nuotrauką, net giliai maitinanti Nourishing plaukų kaukė netokia tiršta kaip jis. Didžiausias pliusas - priemonė naudojasi labai taupiai, užtenka vos žirnelio ant plaukų galiukų. Aš, net turint sausus plaukus, netepu šio balzamu visus plaukus, nes gali riebinti. Po naudojimo plaukai pamaitinti, tiesesni (man užtenka tik išdžiovinti su šukomis, tiesinti nebūtina), jeigu norisi visai tiesių plaukų, ištiesinus rezultatas tikrai wow. 
Tačiau šitoje vietoje aš noriu grįžti prie klausimo, ar geriau naudoti vienos linijos plaukų šampūną ir balzamą, o gal geriau skirtingus? Kiekvienas gamintojas (tikrai dauguma iš jų) teigia, kad vienos produktų linijos priemones kartu veikia geriau, papildomo vienas kitą ir tik naudojant kartu galima tikėtis aprašyto efekto. Tačiau aš rekomenduoju pradėti klausytis savo ir savo plaukų norų ir pageidavimų. Naudojant visas priemones Davines Love kartu mano plaukai tiesūs kaip šiaudai, wow rezultato tikrai nėra, nes priemonės gana koncentruotos, gerai maitinančios, gali riebinti plaukus. Aš radau kelias kombinacijas - OI plaukų šampūnas ir Davines Love balzamas - neprarandant apimties (tačiau naudojant Love balzamą plaukai nesipučia) galima pasiekti labai gražių ir lygių plaukų efekto, o naudojant Love šampūną ir Oi balzamą ir Love pienelį plaukai bus labai tiesūs, atsiranda struktūra, tačiau apimties nėra. Šitoje vietoje noriu pasakyti, kad atrasti tinkančias priemones nėra labai lengva, reikia bandyti, pagaliau pasiduoti ir leisti ekspertams, kurie supranta išsirinkti jums tinkančias priemones, nesvarbu, ar tai bus Davines, ar kokio nors kito gamintojo, svarbu kad jūsų plaukams būtų geriau. Gražūs plaukai tai jau 50% geros nuotauikos.

PR sample


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig