2016 m. balandžio 12 d., antradienis

Garnier Neo dezodorantas (Pure Cotton)Kas skaito mano blogą, puikiai žino, kad mano pasirinkimas vyriški dizodorantai. Kaip keistai tai neskambėtų, tačiau būtent jie geriausiai apsaugo nuo prakaito (nes skirti vyrams, o logiška, jiems reikia daugiau apsaugos nuo prakaito), nepalieka dryžių ant tamsių drabužių ir kvapas nėra jau toks vyriškas. Prieš gerą savaitę gavau Garnier naujieną - NEO dezodorantą, ar jis geresnis už mano pastoviai naudojamus? 

PRIVALUMAI
48 VALANDŲ APSAUGA NUO PRAKAITO IR NEMALONAUS KVAPO.
PRATURTINTAS PANTENOLIU
NEDIRGINA IR NESUKELIA DEGINIMO JAUSMO JŪSŲ ODAI
GARANTUOJA 100% PAŽĄSTŲ ODOS PADENGIMĄ
Kaina: 3,79 EUR

Įpakavimas:

Mano nuomonė:

Labai papirko neįprastas dezodoranto įpakavimas, o tiksliau purkštuvas. Jeigu man šio stebuklo neatsiųstų testavimui, nuspirčiau Maximos mugėje, nes mačiau ten didelę nuolaidą. Baisiai jau įdomu buvo išbandyti ir  pažiūrėti kaip veikia purkštuvas. 
Mano pasirinktas kvapas Pure Cotton, neutraliausias iš visų, jis gavus, tačiau vos jaučiamas ir neerzina. Purkštuvas purškia neįprastai, iš kelių vietų, paskirsto dezodorantą plačiau, nei įprasti purkštuvai.  Dezodorantas, kaip ir žada gamintojas, apsaugo nuo nemalonaus kvapo visą dieną, nedirgina odos apgalvosi ir greitai išdžiūsta. Man tikrai patiko, išbandysiu ir kitus kvapus, pvz. Light Freshness.

PR sample


SUKURTAS GARNIER!


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig