2016 m. birželio 1 d., trečiadienis

Oriflame „The ONE IlluSkin“ skaistalai


Labas vakaras, mano brangieji, aš jau namuose ir vėl rašau blogą. Tiesą sakant, niekada negalvojau, kad taip smagu būti namuose vienai, kai vyras išvažiavo. Galiu planuoti savo laiką, galiu net vakarą praleisti prie kompiuterio (jeigu norisi), galiu rašyti blogą vakare (mes jau susitarėme, kad vakarais nedirbame ir stengiamės skirti daugiau laiko vienas kitam). Bet kol aš šeimininkauju namuose viena, vakarinis įrašas apie Oriflame skaistalus, kurie pas mane gulėjo labai ilgai ir laukė savo eilės. 


Kaina: 9,90 EUR

Kur pirkti: www.oriflame.lt

Įpakavimas:

Spalva:Rezultatas:

Mano nuomonė:

Nežinau kodėl, bet norisi ryškiai rožinių skaistalų, bet ne tokių barbiškai rožinių, o saikingai rožinių, būtent todėl peržiūrėjus kosmetinę prisiminiau apie Oriflame. Pradėsime nuo įpakavimo, dėžutė labai maža, tilps kosmetinėje, yra veidrodis ir dviejų spalvų skaistalai. Viena spalva satininė, kita higlighteris su blizgučiais. Tiesą sakant, blizgučiai gana dideli, tačiau vasarą galima leisti savo odai švytėti. Aš jokiais būdais neatsisakau pudros kontūravimui, tačiau pagyvinu rezultatą su skaistalais ir spindesio suteikiančia pudra.  Oriflame skaistalų pigmentacja nėra labai stipri, padauginti sunku, todėl tikrai patiks kiekviena iš jūsų. Plius šviesą spalvą su blizgučiais galima naudoti kaip šešėlius. Ar man patiko? Be galo patiko spalva, todėl priemonė kol kas naudojama dažniausiai.

PS. o aš jau išbandžiau Beauty Blender akių pravedimo pagalbininką (net nežinau kaip pavadinti tą tobulą plastmasės galabiuką), plius pravedžiau pravedimą su Oriflame flomasteriu, rezultatas tikrai džiugina.

PR sample

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig