2016 m. spalio 12 d., trečiadienis

ORIGINS DRINK UP INTENSIVE OVERNIGHT MASK Drėkinamoji naktinė veido kaukė


Šiandien išėjus į fotosesiją supratau, kad jau ruduo. Žvėriškai šalta, vėjas ir šildymas namuose. Labai nemėgstu šito periodo, nes keičiasi veido odos priežiūr, kas buvo naudojama iki šiol, jau netinka, nes reikia didesnio maitinimo ir atstatymo. Prieš gerą mėnesį gavau testavimui ORIGINS veido priežiūros priemones, įsimylėjau naktinę kaukę, apie kurią šnekėsime šiandien.


Drėkinamoji naktinė veido kaukė

Normaliai/sausai odai.

Atsikratykite sausos odos naudodami ypač maistingą, drėkinamąją naktinę kaukę. Avokadų ir abrikosų kauliukų aliejus įsiskverbia giliai ir iškart atkuria pažeistas drėgmės atsargas bei sukuria rezervą rytojui. Japoniniai jūrų dumbliai atkuria odos barjerą, apsaugantį nuo dehidratacijos ateityje ir ankstyvų senėjimo požymių. Oda tampa maloni, pailsėjusi, elastinga.


Talpa: 125 ml.

Kaina: 25,95 EUR

Kur pirkti: www.douglas.lt

Įpakavimas:


Mano nuomonė:

Gėda prisipažinti, tačiau prieš gavimą priemones testavimui, mažai ką žinojau apie ORIGINS, esu kelis kartus mačius jų stendus užsienyje ir duty free, neko išbandyti neteko, todėl galima sakyti 'pradėjau testavimą nuo švaraus lapo'. Ką noriu pasakyti, kad priemonių įpakavimai žaismingi, spalvoti, naudoti patogu, traukia akį parduotuvėje. Turiu kelias priemones, kvapai labai skirtingi ir manau tikrai atras savo gerbėjus, tačiau jeigu patinka kosmetika be kvapo, geriau pasirinkti kitus gamintojus. Priemonių sudėtyje natūralūs komponentai ir organiniai aliejai, tiesą sakant, tokius ilgus ingredientų sąrašus mačiau tik Korėjietiškuose produktuose. Aš nevertinu sudities, aš vertinu poveikį, man tai yra svarbiau. Bet grįžtame prie naktinės kaukės, kuri skirta sausai -normaliai odai. Mano oda nuo mišrios, per kelias dienas (šalčio, vėjo ir šildymo) tapo jautri ir sausa. Kaukė grietinės konsistencijos tirštumo, kvepia labai neįprastai, dauguma rašo persikais su žolelėmis, tačiau aš jaučiu žolelės ir kiek saldesnį kvapo pagrindines natas. Aš naudoju ją kelis kartusį savaitę, užtepu storu sluoksni u prie miegą, kol susiruošiu, išgeriu arbatos ir pažiūriu filmą nakčiai, kaukė susigeria (dar nei karto neteko nuvalyti likučius), iš ryto veidas be šerpetojimų, stangus, pailsėjęs ir labai švelnus. tobula kosmetikos priemonė, kurią labai rekomenduoju pereinamu laikotarpiu visiems be išimties (galima be didelių nuostolių piniginei išbandyti mažesnį įpakavimą), na o sausos odos savininkės tikrai įvertins šią stebuklingą naktinę kaukę nepriklausomai nuo sezono.PR sampleSHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig