2017 m. gruodžio 11 d., pirmadienis

DW Holiday gifts for everyones


Gero vakaro, mano brangieji, Kalėdos jau ne už kalnų, tai reiškia, kad pas laikas susimąstyti apie dovanas. DW savo gerbėjams paruošė unikaliai supakuotus laikrodžius ir apyrankes. Pasakysiu nuoširdžiai, turiu be galo ir krašto skirtingų laikrodžių, bendradarbiauju su keliomis kompanijomis ir brendais, tačiau DW lieka mėgstamiausiu ir dažniausiai nešiojamu. Atrodo ir apyrankes nenešioju, tačiau DW laikrodis su apyranke atrodo stulbinamai gražiai ir stilingai, tarsi papildo vienas kitą.


Kai DW atstovai pasiūlė man užsakyti dar vieną laikrodį, ilgai galvojau kokio noriu, išsirinkau auksinį su juodos spalvos ceferblatu. Jis universalaus dydžio ir puikiai žiūrisi ant moteriškos rankos. Aš šiuo metu nešioju tokį pat, Classic Petite variantą, tik sidabrinį. Noriu priminti, kad su kodu XMASLBB taikoma 15% nuolaida www.danielwellington.com puslapyje bet kokiam laikrodžiui. 
Dar viena mano rekemendacija - klasikinis Cornwall modelis, rekomenduoju rinktis 36 mm, ir užsakyti dar kelias spalvotas apyrankes. 


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig