2018 m. balandžio 22 d., sekmadienis

YVES SAINT LAURENT Black Opium Eau de Toilette


Dievinu Opium'us, mano mėgstamiausi klasikinis ir vyriškas odekolonas, bet iki tokių Opium kvepalų reikia užaugti. Puikiai prisiminu, kai man visiškai nepatikdavo ant mamos staliuko gyvenantis Opium kvepalų buteliukas. Opium, tai istoriniai kvepalai, tai prisiminimai ir emocijos buteliuke. Labai smagu, kad gamintojas vis ieško naujų sprendimų ir nori būti labiau parduodamas, labiau prieinamas, labiau suprantamas jaunimui. Aš manau, kad YVES SAINT LAURENT Black Opium Eau de Toilette nuostabi pusiausvyra tarp klasikos ir naujų kvepalų natų panaudojimo potencialo.Uždek mane. Uždek save. Sukurkime nenutraukiamą elektrinį ryšį. Pasidalinkime šia euforine patirtimi. Mes kartu šviesime ir žaižaruosime ir tik tada pasidalinsime ja su kitais.

NUŠVISK
Sveiki atvykę į YSL BLACK OPIUM GLOWING EUA DE TOILETTE pristatymą. Kviečiame į kelionę, skirtą bendruomenei, kuri yra impulsyvi ir norinti dalytis šia nauja patirtimi.
Kvapas, kuris tik užgimė, bet jau kviečia kartu ieškoti to, kas dar neatrasta., o prisiminimų šleifas, liekantis po jo, sukelia naujų patirčių geismą.

SUDĖTIS: KAVA SU NAUJA ŽAIŽARUOJANČIA MANIJA ...
Kaip švytėjimas tamsoje, taip ir ikoniškasis juodosios kavos pupelių aromatas suteikia kvepalams išskirtinį gaivumą ir šviežumą. Citrusiniai vaisiai išryškina energizuojančias viršutines kriaušės natas, kurios dar labiau pabrėžia BLACK OPIUM EUA DE TOILETTE unikalumą.
Šis lengvas ir subtilus kvepalų aromatas apgaubs jus moteriškumu žaižaruojančia aureole, tad nenustebkite, kad jo užsigeis ir kitos.

BUTELIUKAS: ŠVIESOS RATAS
Lyg plazdanti širdis tamsoje, taip ir BLACK OPIUM GLOWING EUA DE TOILETTE buteliukas skleidžia pozityvumo bangas iš pačios savo gelmės. Visų atpažįstamas kvadratinės formos kvepalų buteliukas, padengtas juodaisiais ir rožiniais kristalais, pačiame centre sukuria šviesos ratą. Jame – rožinio metaliko spalvos YSL inicialai. Toks išskirtinis kvepalų buteliuko dizainas iškart krenta į akis, jis tarytum simbolizuoja jausmingą kovą tarp šviesos ir tamsos.Mano nuomonė:

Atėjo laikai, kai viena, labai maža dalis žmonių ieško išsikrtinumo, moka vertinti ir mylėti klasiką, dievina vintažą ir kiek sunkesnes kvepalų natų piramides. Kita dalis žmonių nori POP'so, taip aš vadinu kvepalus, kurie išlaiko savo pagrindines natas, tačiau jau pritaikyti masinei publikai. Ar tai yra blogai? Ne, tai yra nuostabu. Patikėkite, ne kiekvienas gali pakęsti klasikinio Opium natas, ne kiekvienas gali įvertinti išskirtinį miros aromatą, o kam? Opium variacijų be galo daug, kiekvienas galės išsirinkti sau tai, ką mėgsta. Noriu pasakyti, kad YVES SAINT LAURENT Black Opium Eau de Toilette tai viena iš tobuliausių interpretacijų kuri patiks ir vintažo ir pop'so mylėtojams. Kvepalų buteliukas toks pats gražus ir stilingas, tai bet kokio kosmetikos stalo puošmena. Pagrindinės kvepalų natos - kava ir citrusiniai vaisiai, būtent tokių natų ir reikia pavasario sezonui. Kvapas tiesiog užburia savo išskirtinumu, išsilaiko ant kūno labai ilgai, ant plaukų aromatą aš jaučiu net kitą dieną.
Labai džiaugiuosi savo Opium kolekcijos pagausėjimu, nuostabus aromatas, kurį labai rekomenduoju išbandyti parduotuvėje.

PR sample

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig