2014 m. spalio 21 d., antradienis

Natūralus lūpų putlintojas „Dinamitinis” „Kandžiukas”


Mano antrasis atsiliepimas apie natūralų lūpų putlintoją "Kandžiuką". Aš jau seniai savo kosmetinėje turiu paprastą Kandžiuką, tačiau neseniai internete pamačiau stulbinamą naujieną... Dinamitinį Kandžiuką... Ačiū labai Rūtai už galimybę jį išbandyti ir pasidalinti nuomone su savo blogo skaitytojais


Gamintojo aprašymas:Natūralus lūpų balzamas "Kandžiukas" - tai 100% natūrali priemonė, skirta paskatinti kraujotaką ir suteikti apimties jūsų lūpoms.
Priemonė drėkina, suteikia iki 40% daugiau putlumo ir sveiko raudonio lūpų odai.
Sudėtyje esantys taurieji makadamijų bei kakavos aliejai intensyviai drėkina lūpas.
Cinamonas, rozmarinas, aštrieji pipirai bei vitaminai A, D, E yra skirti intensyviai skatinti kraujotaką.
Jūs renkatės "Kandžiuką", nes ši priemonė:
 • Natūrali;
 • Lietuviška;
 • Nebrangi;
 • Sudėtyje - aukštos kokybės ingredientai;
 • Augalinės kilmės sudėtinės medžiagos;
 • Nebandyta su gyvūnais.
Kaip tai veikia:
Ką daryti, norint išgauti geriausią preparato veikimo rezultatą:
 • Pamasažuokite lūpas šlapiu dantų šepetėliu;
 • Patrinkite jas drėgnu rankšluosčiu;
 • Užtepkite norimą kiekį preparato.
​Preparatas veikia ant drėgnų, sveikų lūpų.
Nenaudokite jei jūsų lūpos suskirdę arba suskilinėję.
Šalia šio gaminio galite naudoti drėkinantį lūpų balzamą, kadangi kuo drėgnesnės bus jūsų lūpos – tuo labiau preparatas veiks.
Preparatas gali dirginti bei graužti, tačiau tai tik požymis, jog preparatas veikia!

„Dinamitinis” „Kandžiukas”


Tai gerokai stipresnis ir efektingesnis balzamas, jeigu norit aitresnio jo bučinuko. Skirtas drąsesnėms, kurioms originalus „Kandžiukas” nepakankamai kandžioja. Šio kvapnuolio pakuotė žymima raudona širdele.

Galimi variantai:


 • 10 ml tabletės formos indelyje;
 • 5 ml išsukamoje tūbelėje.
Kaina: 37 lt (siuntimas visoje Lietuvoje)

Sudėtis: bičių produktai, makadamijų, rozmarinų, erškėtuogių vaisių, kakavos aliejai, aštrieji pipirai, vitaminai: A, D, E, cinamono sudėtinės dalys.

Įpakavimas:
Pradėsiu nuo to, kad lūpų balzamas "Kandžiukas" buvo labai gražiai ir stilingai supakuotas. Iš karto supranti, kad produktai gaminami su meile ir yra natūralios sudėties...

Rezultatas:

Prieš

Lūpos:

Su Dinamitiniu Kandžiuku

Tik užtepiau


Kandžiukas pradėda veikti:


Mano nuomonė:

Kandžiukas tikrai veikia, lūpos iš karto atrodo didesnės, nuotraukose jus viską puikiai matote. Dinamitinis Kandžiukas tikrai stipresnis, ten daugiau aitriųjų pipirų, tai matosi iš spalvos intensyvumo, aš specialiai nufotogtafovau paprastą Kandžiuką ir Dinamitinį Kandžiuką kartu...


Dinamitinis Kandžiukas dar labiau dirgina ir griaužia lūpas, tai reiškia kad jis veikia. Efektas ant lūpų išsilaiko apie keturias valandas, po to lūpų balzamą reikia atnaujinti. 
Dinamitinis Kandžiukas turi oranžinį atspalvį, kuris puikiai matosi užtepus Kandžiuką ant lūpų, tačiau po kurio laiko spalva įsigeria į lūpas, ir jos beveik nesimato.

Rekomenduoju įsigyti ir išbandyti Kandžiuką, nes jis tikrai veikia, o kurį pasirinkti paprastą ar Dinamitinį, priklauso nuo jūsų.... Taip pat noriu priminti, kad Kandžiukas gaminamas rankomis, su meile ir iš natūralių ingridientų...
SHARE:

1 komentaras

Blogger Template Created by pipdig