2019 m. spalio 14 d., pirmadienis

BENEMEDIO 301 JAUNINANČIOS AMPULĖSLabas rytas, mano brangieji, šiandien jūsų dėmesiui fantastiška SOS veido priežiūros priemonė BENEMEDIO 301 JAUNINANČIOS AMPULĖS, kurios taip tobulai ir teigiamai veikia veido odą, kad po savaitės naudojimo jau sunkiai atpažinsite save veidrodyje. Kas garantuojama? Lygus veido tonas, mažiau matomos pigmentinės dėmės, mažesnės poros ir vizualiai matomos raukšles, plius veido drėkinimai ir puoselėjimas. 

Benemedio: 301 veikimo efektai – standesnė oda ir mažiau matomos raukšlės! Tinkama naudoti esant psoriazei.
Dėl sudėtyje esančių aktyvių ingredientų užtikrinamas efektyvus odos atsinaujinimas:
  • Pastovus odos drėkinimas ir pagerėjęs tonusas
  • Oda tampa jaunesnė ir gyvybingesnė
  • Stabdomas odos senėjimo procesas
  • Oda standesnė ir mažiau matomos raukšlės
  • Mažiau pastebimi odos trūkumai ir defektai.
Benemedio 301 jauninančios ampulės sudėtyje yra specialūs natūralūs komponentai, kurie pagerina odos būklę ir ją puoselėja:
Proteoglikanai
Proteoglikanai yra natūralios organizmo medžiagos, gaminamos visų žinduolių ląstelėse. Tai viena iš pagrindinių tarpląstelinės medžiagos ir ląstelių sienelių sudedamųjų dalių. Jie sudaryti iš pagrindinės baltyminės molekulės su prisijungusiomis glikozaminoglikanų molekulėmis. Svarbiausia proteoglikanų savybė – tai gebėjimas išlaikyti vandenį audiniuose. Proteoglikanai kartu su kitomis tarpląstelinio tarpo medžiagomis sudaro vandeningą gelio pavidalo medžiagą, kuri palaiko odos elastingumą. Dėl to oda atrodo jaunai ir sveikai.
Vitaminas C
Vitaminas C labai svarbus kolageno ir elastino sintezėje bei jų atsinaujinime, taip pat padeda išlaikyti odos stangrumą ir elastingumą. Jis taip pat turi didelės įtakos kraujagyslių sienelių būsenai. Vitaminas C yra vienas svarbiausių antioksidantų ir apsaugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Dėl visų šių sąvybių oda atrodo sveika ir stangri.
Laukinių rožių (Rosa moschata) aliejus
Laukinių rožių (Rosa moschata) aliejus gaunamas šalto spaudimo būdu iš retų laukinių rožių vaisių. Rosa moschata aliejuje yra daug sočiųjų riebiųjų rūgščių: oleino, linolinės ir linoleninės. Šios rūgštys labai svarbios sveikai odai: išlaiko normalios odos drėgnumą, atstato odos drėgmę esant sausai odai ar pakitus aplinkos veiksniams, apsaugo nuo senėjimo pakitimų, sumažina audinių randus. Oda išlieka gyvybinga ir stangri. Aliejuje taip yra tretinoino, kuris naudojamas įvairių odos ligų gydyme, ypač tų, kurios buvo sukeltos dėl per ilgo buvimo saulėje.
Kur pirkti: medexy.lt
Su kodu lithuanianbeautyblog30 taikoma 30% nuolaida
Mano nuomonė:

Kai man pasiūlė išbandyt BENEMEDIO 301 JAUNINANČIOS AMPULES, aš sutikau negalvodama. Mano veidui labai patinka vitaminas C, tai fantastiškas vitaminų šotas veido odai, todėl tokios priemonės veikia labai greitai, rezultatai akivaizdūs, plius jokio veido odos dirginimo ir alerginių reakcijų (kaip pvz naudojant rūgštines priemones). 
Perskaičius aprašymą supratau, kad tai ne tai, ko aš tikėjausi. Tai ne tik vitaminas C, tai net rožių aliejus. Užbėgant įvykiams už akių, galiu pasakyti, kad priemonių konsistencija labai aliejinė, puikiai pasiskirsto, idealiai drėkina, susigeria akimirksniu ir putlina veido odą. Negaliu nepaminėti fantastiškai patogaus įpakavimo, visada bijau supjaustyti rankas, o čia apgalvota viskas, nuo ampulių atidarymo iki naudojimo. Įpakavime 10 ampulių, kurios skirtos 20 dienos kursui (naudojimui rytas - vakaras). Šnekant apie naudojimą, galiu teigti, kad vienos ampulės man ir mano mamai užtenka dviems dienoms (veidas -dekolte zona). 
Rezultatas po dviejų savaičių naudojimo stebina, mano veido oda pamaitinta ir putli, atrodo labai jaunatviškai, būtent todėl ir mimikos raukšlių nesimato. Vitamino C dėka mano poros atrodo mažesnės, o veido reljefas lygesnis. Galiu teigti, kad mano veido oda atrodo nuostabiai, nerealiai ir fantastiškai. Labai rekomenduoju išbandyti, o aš manau, kad po šito kurso praeis kelios savaites ir aš jį būtinai pakartosiu.


PR sample
SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig