2014 m. rugsėjo 22 d., pirmadienis

Savaitės anonsas ir nauji pirkiniai...Labas rytas, mano mielieji skaitytojai, kaip visada pirmadienis ir mano savaitės planas. Šią savaitę manęs laukia labai daug darbo... rašau šį straipsnį ir laukiu savo fotografės Oksanos Žukovos, šiandien fotosesija į blogą... ;-) Antradienį tapsiu makiažo modeliu, man bus atliktas makiažas, o penktadienį manęs laukia O'right kompanijos seminaras, ačiū Cascada kompanijos atstovams už pakvietimą.... Taip pat bloge startuoja nauja rubrika " Blogerio kosmetinė". Jeigu Jus turite ir rašote savo blogą, norite pristatyti save mano bloge, parašykite man žinutę arba komentarą...

O šią savaitę bloge skaitykite..

Apie Maybelline lūpų dažus:


Apie Bielita Viteks serumą plaukų galiukams:


Pasidalinsiu įspūdžiais apie natūralią Faerie Organic mineralinę kosmetiką:


Atsiliepimą apie "Žiedė" bekvapį veido kremą ypatingai jautriai veido odai.


Apie YSL lūpų blizgesį 


YSL įdomiausią naujieną... priemonę du viename - lūpoms ir skruostams (YSL Baby Doll kiss&blush)Taip pat šią savaitę Milda https://ramblingbeauty.squarespace.com pristatys savo kosmetinę ir papasakos kodėl renkasi Korėjietišką ir Natūralią organinę kosmetiką..

Praeitą savaitę turėjau unikalią galimybę išbandyti Cascada parduotuvės naujieną... BabylissPro automatinį plaukų garbanų formuotuvą.. Šią savaitę atsiliepimas su nuotraukomis kaip jis veikia ir koks rezultatas gaunasi...
Karolina Mikaliūnė atliks man makiažą...  nuotraukų ir pilno atsiliepimo kaip ir kas buvo padaryta laukite kitą savaitę...


Penktadienį einu į O'right kompanijos apmokymus. O'right kompanijos kuriama plaukų priežiūros kosmetiką man labai patiko ir padarė didelį įspūdį, todėl su malonumu sutikau sudalyvauti apmokymuose ir produktų pristatyme.... Kaip visada visos smulkmenos bus pristatytos bloge..


Nauji pirkiniai:

Man kartais norisi lengvų ir neįsipareigojančių kvepalų -"kompotų", todėl pasinaudojau http://parfumexpress.lt nuolaidomis ir nusipirkau Juicy Couture kvepalus:
Rimmel facebook žaidimo laimėta kreminė pudra. Rimmel Lasting Finish 25:Ir dovanos.... Ačiū, Milda, man labai patiko... ;-)Geros savaitės ir puikios nuotaikos...SHARE:

3 komentarai

  1. Sveiki! Kviečiu užsukti į naujai susikūrusį tinklaraštį:) www.lafille-verte.blogspot.com

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Labai patiko tavo blogas... būtinai skaitysiu... tu kartais nuo kartio parašyk,kai bus naujos temos komentaruose... ;-)

      Panaikinti

Blogger Template Created by pipdig