2014 m. lapkričio 30 d., sekmadienis

Cyber Monday nuolaidos (papildytas sąrašas)Aš pasistengsiu papasakoti apie tai, kokios nuolaidos sudomino mane, nes kokia nauda pasakoti apie Armani ir Estee Lauder oficialių puslapių nuolaidas, jeigu į Lietuva jie nesiunčia? Todėl aš parinkau nuolaidų sąrašą kuris aktualus man, tikiuosi pravers ir Jums:

Pradėsime no Every Day Minerals:

Nors internetiniame saite ir parašyta, kad jie nesiunčia į LT, reikia parašyti laišką su užsakymu į informacijos elektroninį paštą, ir viskas... ;-) kiek gaudavau siuntų, visada ant siuntos užrašyta mažesnė užsakymo suma:
Kam patinka EveryDay minerals, būtinai užsakykite, tokių kainų ir dovanų aš dar nemačiau:Lookfantastic.com siūlo tokias akcija:

15% nuolaida visam asortimentui su kodu: WEEKENDSAVE

taip pat:ir siūlo rinktis 3 produktus už 2 -jų kaina...
http://www.sleekmakeup.com suteikia 20% nuolaida visam asortimentui, nuolaidos kodo nereikia, nuolaida pritaikoma automatiškai


www.feelunique.com


http://www.hqhair.com/
http://anastasiabeverlyhills.com - populiariausi antakių priežiūros produkta siūlo tokią akcija:25% off the Original Contour Kit, tim po 2 vnt prie užsakymo...

http://www.sigmabeauty.com
http://www.thebalm.com

50 % nuolaida viskam...http://eyeslipsface.co.uk/ kosmetikai
Faerie Organic www.faerieorganic.com

dovana su kiekvienu pirkiniu


Liniu Jums gerų ir apgalvotų pirkinių...SHARE:

9 komentarai

 1. O kiek kainuoja everyday minerals siuntimas į lt? Ir kaip ten su apmokėjimu, jeigu rašote, kad ant siuntinio kaina už-rašyta būna?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. priklausomai nuo svorio, aš mokėjau 6,89$, mokėau per PayPal.

   Panaikinti
  2. Patikslinau Shipping/Handling LT(USPS Flat Rate) $ 6.00

   Panaikinti
 2. Tai jūs sumokat, kai gaunat prekes?
  O jūs turėjot omeny nuoldaias tai dėl tų mėginėlių, kad įdeda nemokamai?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Apmokate kortele arba PayPal sistema darant užsakymą, gaunate po 3 savaiių, priklausomai nuo pašto. dabar yra akcija: perkate už tam tikrą sumą ir gaunate dovanų, taip pat rekomenduoju išbandyti mėginukus, taip žinosi kokie pudros atspalviai tinka labiausiai.

   Panaikinti
 3. O kokią šalį reikėtų rašyt, jeigu į LT rašo,kakd nesiunčia ir nėra pasirinkimų? Kaip užsisakyti? Ar tiesiai rašyti į informacijos paštą?
  Aš jums čia tiek klausimų užduodu, bet vkai siunčiuos ką, visad būna :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. reikia rašyti i jūsų informacijos paštą, jie atrašo dienos bėgyje. atsiunčia sąskairtą amokėjimui.

   Panaikinti
 4. EM akcija viliojanti, tačiau reikia nepamiršti, jog viršijus 75 lt sumą, Lietuvoje teks susimokėti muito mokestį ir PVM, tad gal net gausis brangiau nei dovanų vertė:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man praėjo be mokesčio, bet čia kaip pasisėks... ;-) arba galima siųstis per tarpininkes, tada ir mokesčio mokėti nereikia... ;-)

  AtsakytiPanaikinti

Blogger Template Created by pipdig