2014 m. lapkričio 2 d., sekmadienis

Maskva - beauty & fashion
Jus puikiai žinote, kad aš labai mėgstu ir vertinu planavimą, viskas turi būti gerai apgalvota ir puikiai suplanuota, todėl savo kelionę aš suplanavau iš anksto, aš puikiai žinau ko noriu ir kur eisiu... Šiandien noriu su jumis pasidalinti savo planu:

Maskva - tai ne tik aukštas pragyvenimo lygis, didelis miestas, daug žmonių, tačiau tai beauty and fasion miestas, būtent taip aš vertinu savo kelionę.Pradėsime nuo GUM... labai didelės parduotuvės  pačiame Maskvos centre:Čia yra vienintelis Maskvoje Dior butique, kur yra visos limited edition kolekcijos, o svarbiausia butique skirti kvepalai:Aš nepasakosiu kad GUM galima rasti įvairių mados namų kolekcijų: nuo LV iki Marni, Baldellini ir pan., manau kainos Europoje yra žemesnės, tačiau kosmetika visur kainuoja panašiai, todėl kai ką galima sau leisti... ;-)

taip pat GUM yra Emporio Armani kavinė.... niekada nežinojau kad tokios kavinės egzistuoja...Netoli nuo GUM įsikūrė Chanel boutigue su didžiausių kosmetikos ir kvepalų pasirinkimų..


čia galima rasti Chanel boutique skirtus kvepalus. Maskvoje didžiausias Europoje kvepalų baras... įdomu bus pamatyti gyvai...


Taip pat čia, ir tik čia, galima rasti visas limited edition kolekcijas:


Aš planuoju apsilankyti CUM (ЦУМ ТОРГОВЫЙ ДОМ)...


Būtent čia pristatytos tokios kosmetikos linijos kaip:

Gucci

Louboutin nagų lakai:


Burberry


Roja kvepalai:


Frederic Malle kvepalų kabinos...


Planuoju apsilankyti Natura Siberika parduotuvėje, nes tik ten yra visos naujienos....Labai noriu apsilankyti Denis Simachev bare ir parduotuvėje...


Tokie mano planai...

Pirmos nuotraukos iš karto mano instagrame... ;-)

SHARE:

2 komentarai

  1. Geros keliones! :) Labai sudomino tos kvepalu kabinos, man negirdetas dalykas :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Ačiū labai, rytoj einu apžiūrėti kabinas.... aš apie jas sužinojau, kai rašiau apie F. Malle kvepalus striapsnį, pamačiau nuotraukas, pradėjau aiškintis kas tai yra... o kai supratau, kad kvepalų kabinos, labai norėjau išbandyti... ;-) būtinai parašysiu atsiliepimą kas ir kaip... ;-)

      Panaikinti

Blogger Template Created by pipdig