2015 m. sausio 13 d., antradienis

"Pienės Pūkas" Maitinamasis aliejus brandžiai odaiŠiandien iš ryto buvau Ikea parduotuvėje, rinkausi staliuką ir rėmelius prie savo naujo veidrodžio, todėl antrą straipsnį rašau tik dabar. Aš jau seniai supratau, kad kokia bebūtų riebi veido oda, maitinimas ir drėkinimas jai yra būtinas. Aš plačiai naudoju aliejus. Aišku veido drėkinimui ir maitinimui galima naudoti vienos rūšies aliejų: kaip juodųjų kmynų -riebiai odai, arba jojoba - sausai odai. Bet geriausiai pasirinkti aliejų mišinį, kur visų aliejų po truputį, jie yra natūralūs ir skirti tam tikrai problemai spręsti. Šiandien aš noriu papasakoti apie Pienės Pūkas natūralų aliejų skirtą brandžiai odai...
Gamintojo aprašymas:


Sudėtyje esantys aliejai stabdo odos senėjimą, atstato elastingumą, giliai maitina. Šlamučių eterinis aliejus lygina raukšles, jaunina. Aliejų mišinys neleidžia suglebti jautriai kaklo ir krūtinės sričiai. Galima naudoti vietoj naktinio kremo – keliais lašai švelniai patepkite sudrėkintą odą.
Sudėtis: erškėtrožių aliejus, argano aliejus, vitaminas E, šlamučių eterinis aliejus, neroli eterinis aliejus.
Kiekis: 30 ml
Kaina: 11,06 auro
Sudėtis:


Galiojimo laikas: 6 mėnesiai
Įpakavimas:Konsistencija:Mano nuomonė:

Aš rekomenduoju riebios odos savininkėms naudoti aliejus vakarais, po giliai valančių veido kaukių, tada aliejus ypatingai gerai susigeria, nepalieka riebaus sluoksnio ir veikia efektyviau. Naudojant aliejus reikia nepersistengti, vieno pompos paspaudimo pilnai užtenka ant viso veido, ir du kartus reikia paspausti pompą, jeigu naudosite aliejų kaklo ir dekolte zonai. Prieš naudojimą aliejų būtina sušildyti rankose iki kūno temperatūros, taip aliejus greičiau susigers.
Aliejų galima ir rekomenduojama naudoti kartu su gėlių hidrolatais. Jeigu po aliejaus naudojimo jaučiasi nemalonus aliejaus sluoksnis ant veido, padėtis pataisoma apipurškiant veidą su gėlių hidrolatu.
Šnekant apie aliejų brandžiai odai iš "Pienės Pūkas" noriu pasakyti, kad aliejaus sudėtis yra labai gera, ten daug vertingų komponentų kurie ne tik maitina ir drėkina veido odą, bet ir suteikia veidui stangrumo efektą. Aliejaus kvapas pakankamai stiprus, tačiau po kurio laiko visai nesijaučia. Konsistencija pakankamai tiršta, naudojasi taupiai, porų nekemša. Rekomenduoju išbandyti, nes kaina tikrai nėra labai aukšta.

Apibendrinimui noriu pasidalinti su Jumis veido masažo schemą, juk pats geriausias būdas sustabdyti senėjimo procesus yra veido masažas, o aliejus, kuris stangrina ir drėkina veido odą, puikus pagalbininkas...SHARE:

2 komentarai

  1. ~Experience the best compatible replacement clarisonic brush heads for daily skin care regimen. The brush is safe and gentle for daily use while removing more dirt for radiant, glowing, softer skin. See: http://goo.gl/X2prsX

    AtsakytiPanaikinti
  2. Thanks for sharing the massage pictorial! I will give it a try.

    Keisha xo
    www.chrysalisgals.blogspot.com

    AtsakytiPanaikinti

Blogger Template Created by pipdig