2015 m. sausio 5 d., pirmadienis

Savaitės anonsas ir nauji pirkiniai
Labas rytas, mano mielieji blogo skaitytojai. Naujieji metai, nauji darbai....ir savaime suprantamai, dovanos ir nauji pirkiniai.... Šiandien apie viską papasakosiu plačiau....


Niekam ne paslaptis, kai gauni arba nusipirkai kosmetikos produktus, pirmą ką padarai, nuotraukas... Aš fotografuoju telefonu, taip taip... man labai patinka mano naujo iphone 6plius nuotraukų kokybė, anksčiau aš turėjau 5S, negaliu pasakyti kad buvo labai blogai, tačiau dabar žymiai geriau... Esmė tame, kad mano telefone susikaupė labai daug produktų nuotraukų, apie kuriuos aš dar nepapasakojau, nespėjau papasakoti, nebuvo įkvėpimo, produktas nebuvo ištestuotas iki galo... todėl šią savaitę aš būtinai tai padarysiu.... Tačiau darbo plano tikrai nerašysiu.... Tegul kiekvieno produkto apžvalga tampa staigmena... ;-)

Pasakysiu tik tiek, kad žadu papasakoti apie naujus Gosh produktus:

Apie mineralinę pudrą:

Apie lūpų lakus:Apie blakstienų tušą:Taip pat apie Catrice skaistalus. Vakar mačiau Catrice produktų išpardavimą, keičiasi Catrice produktų asortimentas, bus daug naujų produktų. Aš jau turiu visą informaciją, viską mačiau, tačiau skelbti galėsiu tik nuo sausio 15 dienos....Kaip visada, ketvirtadienį rubrika Beauty Talk.....O sekmadienį makiažas su Sleek palete, aš jau spėjau padaryti nuotraukas... Šį kartą pasakosiu apie Nude makiažo variantą su Sleek Eden of Garden.... Klausimas: Ar reikia aprašinėti drabužius, papuošalus ir pan. Ar Jums tai įdomu?Nauji pirkiniai:

Pradėsiu nuo www.feelunique.com pirkinių:

Matrix Fiberstrong Gift Set


Plaukų šampūnas, kondicionerius, aliejus labai pažeistiems plaukams
Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Pasidaviau reklamai, tačiau Beauty Blender kainuoja labai jau brangiai, todėl pradžiai nusipirkau Real Techniques sponžą. Bandysiu suprasti reikia ar ne, patinka ar nelabai, jeigu patiks ir aš įvertinsiu efektą, būtinai nusipirksiu originalų Beauty Blender....


Gavau  dovanas nuo Kalėdų senelio....
Nuo Mildos iš https://ramblingbeauty.squarespace.com gavau nuostabias dovanas iš Lush. Milda mane puikiai pažįsta, todėl padovanojo dušo želę Rose Jam.... kvapas nuostabus ir vonios putas, man labai patiko Lush produkciją, kad aš net pati apsilankiau parduotuvėje, ir irgi kai ką nusipirkau....Nuo savo draugų, kurie keliavo per Lenkiją slidinėti... Ziaja naują veido priežiūros linija Lisce manuka. Gavau veido prausiklį, valomąją pastą, tonizuojantį losjoną ir veido kremą. Visos priemonės skirtos riebios-probleminės odos priežiūrai...
Laimėjau Gentley Day konkursą.... Laimėjau intymios higienos prausiklį, rožinės spalvos rankšluostį ir USB atmintinė... Ačiū labai... ;-)

Nusipirkau pati:

Kaip aš jau pasakojau Lush parduotuvė..... Ten dabar taikomos nuolaidos Kalėdinei kosmetikai...


Dušo želė Snow Fairy -kvepia Bubble Gum...kvapas man labai patiko, šiandie važiuosiu nusipirkti didelį įpakavimą..

Vonios bomba - Kalėdų senelis
Ir  vonios putos su blizgučiais...


Inglot teptukų valiklis
Inglot nagų lakas.

Tokia buvo mano savaitė....

Geros nuotaikos ir skanios kavos...
SHARE:

4 komentarai

 1. Papuošalai ir drabužiai tikrai ne mažiau įdomu!

  P.S. Gal galėtum įjungti ir komentavimą, kur gali komentuoti kiekvienas (būna blogspot'e ir laukelis vardas/url komentavimo formose)? Prirodžiau draugei blogą, sakė kažko norėjo paklaust, bet neturi nė vieno iš komentuoti siūlomų variantų. O ir aš pati mieliau rašyčiau savo tinklaraščio adresą komentavimo formoje :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Parašyk kaip tai padaryti, ar įmesk linką kaip tai atrodo.... ;-) Būtinai padarysiu...

   Panaikinti
 2. Aš neturiu google blogo, bet esu girdėjusi, kad komentavimo nustatymuose tai padaro kiti blogeriai, gal kažkas patars, nes pas daugelį standartiškais nebūna įjungta, todėl nubyra daug potencialių komentatorių. Pažiūrėk, pvz., šiame bloge http://ilovemanythings.blogspot.com/ komentavimo formoje dar yra tokie pasirinkimai kaip name/url ir anonymus.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na atrodo pataisiau..... ;-) galima komentuoti ir anonimiskai... ;-)

   Panaikinti

Blogger Template Created by pipdig