2015 m. vasario 21 d., šeštadienis

21 Diena. Kaip aš atrodžiau prieš kelis metus?Labas rytas, brangieji. Man labai patiko šios  dienos temą, todėl su mielu noru skubu pasidalinti savo nuotraukomis.
Pirmoji nuotrauka iš Paskutinio skambučio mokykloje:

2002 metai. Man 18metų


Labai atsiprašau už nuotraukų kokybę, nes nuotrauką fotografuota su telefonu.

Čia man jau 22 metai...


24 metai....


26 metai28 metai


29 metai


30 metų


na dabar mane matote beveik kiekvieną dieną...
vat tokie pokyčiai buvo su mano išvaizda, tačiau manau, tai ne tik išvaizdos, bet ir charakterio bei gyvenimo įpročių pasikeitimas. Juk dažnai sakoma, pakeitei plaukų spalvą, pakeitei gyvenimą. Mano dabartinis gyvenimas ir jo ritmas man labai patinka.
SHARE:

24 komentarai

 1. Tik ir vėl įsitikinu kaip tau tinka tamsesni plaukai. Tobula, prabangu. Gal ir šviesūs tiktų, bet makiažai pritaikyti vistiek ne blondinėms.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš manau kad pats svarbiausias dalykas, kad pats sau būtum gražus, o visa kita jau ne taip svarbu. ;-)

   Panaikinti
  2. Na taip, aišku. Pamenu kai buvau kokia 10-tokė į mokyklą eidavau apsirengus maždaug taip: raudonas trumpas sijonas, raudona liemenėlė ir žalia tinklinė visiškai peršviečiama bliuskutė plačiomis rankovėmis. Na žiauriai sau atrodžiau graži. Labai labai. Bet dabar kai pagalvoju, kad gal geriau būtų buvę truputuką mažiau graži sau :DDD

   Panaikinti
  3. Aš irgi panašiai apsirengdavau, bet buvau pati laimingiausia, nes patikdavau sau. Labai džiaugiusi kad turiu ką prisiminti, ir jeigu tada man kas nors pasakytų kad taip negražu, nepatikėčiau. Dabar dažniausiai rinkuosi juodus, baltus ir pilkus drabužius. Ar gerai? Nežinau, manau reikia ryškesnių atspalvių. Gal vaikystę prisiminti? ;-)

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2015-02-21 09:28

  Man ir su plauku spalva gyvenime daugkas pasikeite :) beja smagaus vakaro siandien ;)) labai gaila kad negalesiu dalyvauti. :(

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš bandysiu atbėgti po kitos prezentacijos ir prisijungti truputi vėliau. Sakau, pakeitei plaukų spalvą, pakeitei gyvenimą. Reigu gyvenime trūksta permainų, reikia keisti plaukų spalvą.

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2015-02-21 09:52

  Kaip smagus skaityti tokius postus! As pati esu buvusi visokia: balta, juoda, raudona... Patiko buti blondine, bet vis gi mano plaukai nemyli peroksido...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Žinok, aš irgi laukiu kitų mergaičių įrašų kad pažiūrėti. ;-) Mano irgi nemyli, tačiau aš jų kol kas negirdziu.

   Panaikinti
 4. 29 metų atrodot gražiausiai, labiau tinka plonesni ir mažiau ryškūs antakiai :) Kaip iš reklamos...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū labai, kaip ti šiandien nudažiau plaukus ir antakius kartu, gavosi graži pilka spalva. ;-)

   Panaikinti
 5. Vajetus, kaip tinka tamsūs plaukai! Dar kartą įsitikinu, kad vis dėlto gamta gražiausiai sutvarko :) Aš čia tau sakau kaip prigimtinė blondinė, kuri ne kartą bandė tamsinti, bet niekada nebuvo normalaus vaizdo. Į veidrodį žiūri - atrodo, nieko, bet šalia atsistoja natūrali brunetė - ir atrodai žmogus kaip pigi padielka :D Užtat teko atsprašyt šviesių, nu o ką darysi, kad toks jau gamtos planas... jei turėčiau tokius, kaip tavo, gyvenime nešviesinčiau ir negadinčiau. O kam??? Šitaip gražiai atrodė!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Aliona, man tu žaviausia nuotraukoje 29 metų - šviesesni ir plonesni antakiai suteikia veidui švelnumo :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dabar jau antakiai šviesus, labiau ir geriau tinka. Nors ten nuotraukoje buvo alia Itališko Vogue style fotosesija. Taip turėjo būti... Kaip Madonos antakiai Dolce Gabbanos reklamoje. Jos plaukai irgi šviesus, o antakiai buvo patamsinti iki visiškai juodos spalvos. Atrodė nerealiai.

   Panaikinti
 7. As irgi pasilieku prie nuomones, kad labai grazu tamsus plaukai... ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kai norisi pakeisti gyvenimą, pasirenki kitą plaukų spalvą. Kol kas prie tamsių plaukų grįžti neplanuoju, Gal kiek patamsinsiu iki šalto rudo atspalvio kada nors. ;-)

   Panaikinti
 8. Geras, niekada nebučiau pagalvojus, Kad kažkada buvai tamsiaplaukė!
  Labai labai tamsūs plaukai :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pasirodo ir taip būna. Ačiū labai. ;-)

   Panaikinti
 9. Mano nuomone, tamsiais plaukais atrodai vyresnė, brandesnė, o šviesiais tokia valiūkiška ir žavi. Aš balsuoju už šviesius. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vat man irgi taip atrodo, faina kai tau 20, ir nesvarbu kokia plaukų spalva, o kai virš 30, reikia galvoti kaip atrodyti jauniau.

   Panaikinti
 10. Ir aš balsuoju už šviesius. :) Jaunatviška, žaisminga. Labai gražu. Tamsiausias atspalvis galėtų būti šviesiai rudas. Tiktų prie rudų akių. O dar tamsesni, mano akimis žiūrint, jau per tamsūs atspalviai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, man irgi šviesus labiau patinka. ;-)

   Panaikinti
 11. Anonimiškas2015-02-21 23:49

  Man graziausiai atrodo pirmoji nuotrauka, kurioje esate 18. :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Anonimiškas2015-02-22 00:45

  Esate labai zavi moteris, ir tamsi ir sviesi... taciau ta 28m. spalva, na atrodo nekaip.. Zinoma tai tik mano nuomone!

  AtsakytiPanaikinti
 13. If you like online shopping with the best quality and service at its cheapest price, visit https://www.justfor5pounds.com

  AtsakytiPanaikinti

Blogger Template Created by pipdig