2015 m. vasario 3 d., antradienis

Invisibobble plaukų gumytėsAš jau seniai girdėjau apie Invisibobble gumites, tačiau išbandyti taip ir nepavykdavo. Čia istorija tokia pat kaip ir su Beauty Blender ar Tingle Tizer šukomis. Vis pagalvoji, kas ten gali būti tokio ypatingo, o po to supranti kad be tų priemonių jau neįsivaizduoji savo gyvenimo. Šiandien apie stebuklingas gumites pašnekėsime plačiau.
Gamintojo aprašymas:
Invisibobble plaukų gumyčių privalumai:
• Nepalieka žymų
• Leidžia išvengti galvos skausmų
• Tausoja plaukus
• Tinka visų tipų plaukams
• Galima nešioti kaip apyrankę
Nepaprasto rezultato esmė slypi ypatingoje šių gumyčių plaukams Invisibobble formoje, kuri primena telefoninį laidą. Invisibobble pagalba rišant plaukus į uodegą, plaukų spaudimas nėra tolygus ir skirtingai pasiskirsto per visą ilgį; tuo tarpu kai standartinės plaukų gumytės visada palieka ryškią žymą dėl vienodo plaukų spaudimo. Tvirto, netolygaus, nors ir nedidelio spaudimo dėka Invisibobble „gumyčių“ pagalba plaukus tvirtai surišite į uodegą ir plaukams teks kur kas mažesnis spaudimas, nei rišant plaukus įprasta plaukų gumyte.
Leidžia išvengti galvos skausmų: Kaip žinia, viena dažniausių moterų problemų susijusių su plaukų rišimu standartinių gumyčių pagalba yra galvos skausmai dėl tempimo. Dėl ypatingos savo formos invisibobble siūlo sprendimą, ne tik neįvelenčiam plaukų rišimui, bet ir galvos odos tempimo mažinimui.

Tausoja plaukus: Invisibobble gumytės ne tik nepalieka spaudimo žymių. Jos taip vertinamos už plaukų tausojimą. Be metalinių jungčių, kurios paprastai įtakoja plaukų rišimo kokybę įprastų gumyčių atvejais. Lituoto tipo jungtys čia visai nežymios, lygios, nekabina, nepeša ir nepridarys jokios žalos jūsų plaukams.
Visiems plaukų tipams: Tinka visiems plaukų tipams! Nesvarbu, ar plaukai garbanoti, tiesūs, stori ar ploni - gumytės invisibobble visada praktiškas sprendimas.
Apyrankės funkcija: Kai nerišate ja plaukų, rekomenduojame dėvėti kaip stilingą apyrankę.
Atsparumas vandeniui: invisibobble - tai stilingas aksesuaras beveik visoms progms ir puikus sprendimas poilsiui paplūdimyje ar sportuojant. Nešlampantis, nesugeriantis drėgmės, puikiai dėvisi ir visada lengva nuimti!
Spalvų pasirinkimas:

Kaina: apie 5 EUR

Įpakavimas:

Mano nuomonė:

Man gumitės labai patiko, juos puikiai suriša mano plaukus, tačiau plaukai laikosi gan tvirtai, galima eiti ir į baseiną, ir į sporto salę. 

Taip pat guminės nežaloja ir nesuvelia plaukų, ir tai grynoji tiesa. Jų kaina nėra labai didelė, o spalvos tokios gražios ir žaismingos, kad sunku atsispirti. Kai ruošiausi rašyti Jums straipsnį pagalvojau, o ką daryti jeigu jūsų guminė nuo nešiojimo prarado formą ir išsitampė? 
Išeitis yra: reikia užpilti guminę karštu vandeniu ir ji bus kaip nauja. Vakar šį procedūrą žiūrėjau "YOUTUBE" viskas veikia.
Rekomenduoju išbandyti, nuostabus produktas ir dar vienas mano atradimas.


SHARE:

6 komentarai

 1. Turiu ir nors visai nesitikėjau, bet labai patinka :) Tvirtai laikosi ir svarbiausia nuo jų neskauda galvos :)

  Kosmetikos užrašai

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš irgi netikėjau, na paprastos gumitės, o tokia nauda. Dabar visiems rekomenduoju.

   Panaikinti
 2. Labai atrodo, ar neatrodo pigiai plaukuose? Gal nuotrauką kokią kada įkelsi?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Svarbu kad gerai plaukus laiko, o spalvą galima pasirinkti ir priderinti.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2015-02-11 14:30

  Laba, o kur galima įsigyti šį stebuklą?

  AtsakytiPanaikinti

Blogger Template Created by pipdig