2015 m. kovo 25 d., trečiadienis

Mados Infekcija. Mari Butenko. (Rusija)Šiandien vakariniam skaitymui siūlau dar vieną straipsnį apie Mados Infekcijos finalo dalyvę Mari Butenko. Aš ieškojau informacijos apie jauną dizainerę internete, tačiau jos labai mažai. Mačiau tik daugybę kolekcijos drabužių nuotraukų, kurių negalima nukopijuoti. Gaila, labai norėjau parodyti Jums, nes drabužių spalvos labai ryškios, atrodo labai gražiai ir jaunatviškai. Aš pati susigundyčiau nešioti tokį šviesiai mėlynos spalvos paltuką. O kolekcijos mintys - ydos, tai ypač įdomu man, laukiu nesulaukiu pamatyti kolekciją gyvai. Supratau, kad mėlynas paltukas tai antroji mirtina yda.


Jaunoji dizainerė studijuoja Omsko valstybiniame universitete, kostiumo dizaino specialybę. Mari Butenko dalyvavo septyniuose mados konkursuose – du kartus tapo Formula Fashion. East-West-2014" jaunųjų dizainerių konkurso nugalėtoja ir po vieną kartą New Look 2012" ir Kitezh-Grad 2011" mados renginių laureate. 2014-ųjų pabaigoje sudalyvavusi konkurse „Injekcija” ji iškovojo galimybę pademonstruoti savo kūrybą ant „Mados infekcijos” podiumo.

>>> Kolekcija 7”Mintis > Pagrindinis kolekcijos kūrybos šaltinis – septynios mirtinos ydos. Tai religijoje naudojamas terminas, apibrėžiantis septynias pagrindines žmogaus ydas, kurios sukelia daugybę nuodėmių. Yda – tai moralės ir dvasios stoka. Tai taip pat yra žmonių bruožas, kuris lemia charakterio ir asmenybės susiformavimą. Pasak Marinos, septynias mirtinas nuodėmes, septynias mirtinas ydas – godumą, apsirijimą, geismą, išdidumą, pyktį, pavydą ir tinginystę - reikėtų keisti į septynius nedidelius prasižengimus. Ji mano, kad septynios nuodėmės nėra mirtinos, ir net neturėtų būti vadinamos nuodėmėmis. Tai yra charakterio trūkumai, kuriuos nuo senovės laikų turėjo išgalvoti herojai ir piktadariai. Jaunoji dizainerė įsitikinusi, nuodėmės, kaip ir daugelis kitų veiksnių, padaro mus žmonėmis. Šios kolekcijos idėja – naujo” žmogaus charakterio – su savomis nuodėmėmis, pokštais ir unikaliais bruožais – sukūrimas.


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig