2015 m. liepos 29 d., trečiadienis

Mėgstamiausios kosmetikos priemonės. Liepa'15


Mėnuo jau eina į pabaigą, todėl pats laikas papasakoti Jums apie šio mėnesio mėgstamiausias priemones. Štai mano kosmetinės nuotrauką, puikiai matosi, kokias priemonės aš naudoju šiuo metu. Čia išsilaiko tik pačios geriausios priemones, kurios naudojamos kiekvieną dieną makiažui atlikti. Taip pat papasakosiu apie geriausius kūno ir plaukų priežiūros produktus.

Pradėsime nuo kūno priežiūros priemonių:

Aš vis dar gyvenu kelionės į Graikiją akimirkomis, todėl visą mėnesį naudojau apie kelionę priminančias kūno priežiūros priemones - Korres Santorini Vine dušo želę ir kūno losjoną. Labai gaila, bet losjonas jau pasibaigė, o dušo želės aš pirkau net kelis įpakavimus, todėl drąsiai galsiu džiaugtis ir šį mėnesį.


mėnuo buvo karštas, todėl kūnui atgaivinti naudojau šiuos produktus:

PUPA GEL DOCCIA Drenante dušo želę, kuri turi šaldomąjį poveikį. Iš ryto labai gerai atgaivina, o vakare atpalaiduoja. Superinis produktas vasarai. Rekomenduoju.
Be priemonių nuo cellulito aš gyventi negaliu, vasarai naudoju priemones su šaldomuoju poveikiu, nes jeigu dar lauke karšta, o priemonė šildo, celiulito profilaktika gali tapti košmaru.

Mano rekomendacija -  Eveline Slim Extreme, priemonė suteikia vos jaučiamą šaldomąjį poveikį. Norėjau parašyti atsiliepimą, tačiau po kelių produkto naudojimo priemonės nufotografuoti jau nebe įmanoma, buteliukas minkštas, todėl atrodo nefotogeniškai.


Plaukų priežiūrai aš naudojau dvi skirtingas linijas:

Jeigu reikia super apimties,  rekomednuoju rinktis Granier Thick & Gorgeous priemones. Man labiausiai patiko plaukų kaukė, kremas ir purškiamoji plaukų pudra


O jeigu tiesių ir gražių plaukų,  rekomenduoju atkreipti dėmesį į Biovax plaukų kaukę


ir Oriflame plaukų aliejuką iš naujos Oleo linijos


Šnekant apie veido priežiūros priemones, beveik didesnį mėnesio dalį testavau Zepter  Swisso Logical veido priežiūros priemones, kol kas parašiau atsiliepimą apie tonizuojantį losjoną ir pienelį, kitos priemonėms įvertinti reikia daugiau laiko, bet galiu pasakyti, priemonės tikrai vertos dėmesio ir savo kainos.


Šio mėnesio atradimas, nuostabioji Lush veido kaukė. Tiesiog tobulas pasirinkimas vasarai, nes kaukė gerai valo veido odą, turi mėtinį kvapą ir šaldomąjį poveikį. Rekomenduoju išbandyti:


Geriauiosmis Dekotaryvinės kosmetikos priemonėmis buvo pripažintos:

Aš jau pasakojau apie Inglot kosmetikos atradimus, pirkiniai buvo gerai apgalvoti, todėl likau be galo patenkinta

Inglot gelis akių pavedimas:


Ir Inglot antakių gelis


Kiekvienos dienos makiažui naudoju Uoga Uoga mineralinę pudrą


Proginiam makiažui naudoju:

Revlon ColorSay kreminę pudrą:


MAC pudrą ir maskavimo priemonę ir spindesio suteikiantį pudrąJau nežinau kelintą mėnesį iš eilės veido kontūravimui naudoju Make Up Factory bronzines pudras, jos yra tobulos ir idealiai tinka prie mano veido atspalvio:

Šviesioji kontūravimo pudra


Tamsioji kontūravimo pudra
Negaliu nepaminėti Revlon PhotoReady Skinlights rožinės spalvos spindesio suteikiančios priemonės


Akių makiažui paskutiniu metu naudoju PUPA Art matinių atspalvių šešėlius


ir naują MAC šešėlių paletę


Geriausiu blakstienų tušu iki šiol lieka Gosh No Limit Lush Mascara


taip pat dažnai naudojama Lancome Naujiena,  Hypnose blakstienų tušasGeriausias akių makiažo pagrindas -Make Up Factory Sensitive eye Shadow base

Tobulos spalvos lūpų dažai L'oreal


ir visą lūpų dažų liniją PUPA I'm PUPA


Geriausias lūpų blizgesys Artdeco Glossy Lip Volumizer


ir Maybelline baby Lips


Tokios kosmetikos priemonės pripažintos šio mėnesio geriausiomis priemonėmis, mano kosmetinėje liko labai daug neįvertintų ir neištestuotų iki galo kosmetikos produktų. Laukite kitų atsiliepimų.

Ačiū, kad skaitote,
SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig