2015 m. lapkričio 14 d., šeštadienis

Mano veido priežiūros rutina
Aš gavau be galo daug laišku su prašymu papasakoti apie savo veido odos priežiūra, nes mano veido oda pasitaisė, atrodo gražiai ir gaiviai. Aš nenoriu jums pasakoti kažkokių receptų, tai, kas tinka man, nebūtinai patiks jūsų odai, tačiau pasakoju ką naudoju.Pradėsiu nuo to, kad mano veido odos tipas - mišri veido oda, vasara - riebi, žiemos ir rudens sezonais - sausoka, pavasarį - labai sausa, žandai ir nosis šerpėtuoja. Aš pastoviai testuoju vienus ir kitus produktus, tačiau šį kartą viskas pavyko, aš atradau kosmetikos priemonių derinį, kuris tinka idealiai. Kaip aš suprantu kad priemones netinka? Nes mano veidas linkęs spuoguoti, spuogai labai skausmingi ir vidiniai, juos net išspausti labai sunku. Pakyla odos reljefas, to užmaskuoti net neįmanoma. Todėl pradėsime nuo veido valymo, juk veido valymas - pagrindinė odos priežiūros grandis ir svarbiausias žingsnis.

Aš esu labai dėkinga už galimybę išbandyti Pobling, jis super gerai, bet švelniai valo mano odą. Veido poros tapo mažesnės, veido reljefas lygesnis.  Patikėkite, niekada pati nesusimąstyčiau ir nenusipirkčiau tokio prietaiso, nes netikėjau, kad jis toks veiksmingas.


Žinote, kas yra labai svarbu - šepečio valymas, aš tam naudoju Make Up Store muilą, jis labai švariai išplauna nešvarumus, kosmetikos likučius, nesukelia alergijos. Negalima nei kosmetikos teptukų, nei veido valymo prietaisų plauti paprastu muilu (jis ne taip gerai dezinfikuoja ir nepašalina kosmetinio riebalo), plaukų šampūnais ir kitais plovikliais. Man vieną kartą parašė mergina, ar galima plauti šepetėlius su Fairy? O jus pabandykite plauti savo veidą su juo. Aš manau to daryti tikrai negalima, netaupykite pinigų, nusipirkite tam skirtas priemones.


Anksčiau aš veido valymui naudojau putas, jos švelnesnės ir ne taip sausina veido odą, tačiau su Pobling tokių priemonių naudoti negalima, nes jos nepūtuoja. Mano pasirinkimas Amway Artisty Hydra -V, naudojant be Pobling, jokio poveikio, o naudojant su šepečiu, pajaučiau drėkinamąjį poveikį.


Kartais nuo karto aš naudoju Bioderm veido prausiklį, jis gerai saugo mano veido odą nuo spuogų atsiradimo, tačiau kiek padžiovina veido odą.Noriu paminėti MIXA veido priežiūros priemones kurias naudoju paskutinį mėnesį:

MIXA akių makiažo valiklis - atrodo nieko naujo, tačiau makiažą nuo akių nuvalo gerai, ne toks riebus kaip L'oreal, akių nedirgina.


Labai patiko makiažo nuvalymo pienelis, aš kartais valau veidą su pieneliu, kartais su Pobling.Vietoje tonizuojančio losjono aš naudoju VIVI purškiklį, jis gerai drėkina, mažina poras ir slopina raudonį


Aš negaliu gyventi be kaukių, dažniausiai mano pasirinkimas Lush giliai valančios kaukes, darau jas kas 3 dienas, jeigu daug renginių ir kosmetikos, kas antrą dieną.

Mano mėgstamiausia Lush kaukė Mask of Magnaminty, super gerai valo, bet nedžiovina veido
Dar viena superinė kaukė Lush Don't look at me. Taip pat gerai valo, tačiau valo kiek švelniau, plius drėkina ir švelnina veido odą.


Šnekant apie kremus noriu paminėti Juvena, man testuojamos priemonės patiko be galo, labai gaila, kad kremas pasibaigė.

Labiausiai patiko Miracle Boost Essence - gerai švelnina, stangrina, bei drėkina veido odą.


Naudojau kartu su kremu-geliu, kuris tinka riebiai-normaliai veido odai


Tai paskutinių mėnesių mano veido odos priežiūros pagrindas, taip, aš naudojau dar kelis produktus - Clinique, Skincode, Zepter, tačiau šitos priemonės tiko ir patiko mano odai labiausiai.

O kaip gi paakių zoną? Kol kas tinkamos priemonės neradau, dabar testuoju Skincode exclusive paakių serumą, kol kas apie rezultatą šnekėti ankstoka.

Žinote, kas yra dar be galo svarbu? Teisingas maitinimas, mano veido oda labiausiai kenčia nuo kiniško maisto ir čipsų, kurie man patinka be galo, tačiau tenka atsisakyti. 


SHARE:

4 komentarai

 1. O kokia priemonės šepetėlių valymui sudėtis? Jei pirmose vietose SLSai, tai tas pats muilas su trupučiu reklamos :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. O kokia priemonės šepetėlių valymui sudėtis? Jei pirmose vietose SLSai, tai tas pats muilas su trupučiu reklamos :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O aš žinok nežinau, tačiau skirtumas yra, Aš pati bandžiau plauti Beauty Blender su muilu ir ką tu galvoji, neišsiplauna, tas kosmetinis riebalas lieka (nuo kreminės pudros ir BB kremų), kempinė praranda spalvą, jiek beplautum, vistiek iki galo neišsiplauna, tačiau su Make Up Store muilu man tai pavyko. Pradėjau žymiai dažniau plauti kosmetikos šepetėlius, ant veido mažiau uždegimų. Aš negaliu pasakyti, kad būtent dėl šešėlių dezinfikavimo, tačiau tai visų veiksnių rezultatas. Gal muilo sudėtis kiek kitokia, kad leidžia išplauti ir dezinfikuoti? http://lithuaniabeauty.blogspot.ru/2015/08/kiekvienos-kosmetines-must-have-make-up.html

   Panaikinti
 3. Tas šepetėlis ir man patiko. :) Šiaip reikės pradėti veidą valyti namuose, tik priemonių visokių reikia prisipirkti. Veido valymas kaune ne visur yra gerai atliekamas. Kur esu bandžiusi, tai labiausiai patiko Ąžuolyno SPA.

  AtsakytiPanaikinti

Blogger Template Created by pipdig