2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis

„Kalėdų Pop Up“ savaitgalio Kalėdinių dovanų vieta Vilniuje


Tik ką šnekėjome apie Kalėdas ir dovanas, atidarau savo paštą ir vat, naujienos apie Kalėdų POP UP. Aš apie šį renginį jau girdėjau, net Facebook puslapyje uždėjau varnelę kad eisiu ir man apie tai primintų, nes tokie renginiai- pristatymai-pardavimai man patinka be galo ir krašto. Kodėl? Nes čia galima nusipirkti Kalėdines dovanas ne tik sau, bet ir savo draugams. Rankų darbo išskirtinį lietuvišką dizainą vertina visi, ne tik lietuviai, bet ir užsieniečiai, todėl bus labai smagu. O dar smagiau, kad visa tai vyks kultūros centre "KABLYS", Kauno g. 5, Vilniuje. Už poros žingsnių gyvena mano tėvai, todėl aš savaitgalį padarysiu net du dalykus: aplankysiu juos ir nusipirksiu dovanas.
Apie renginį:

„Kalėdų Pop Up“ renginys – vienintelis toks Lietuvoje, kurio metu vienoje vietoje bus galima rasti daugiau nei 50 aktualiausių ir ryškiausių lietuvių dizaino bei maisto prekės ženklų kūrėjų, pabendrauti su kiekvienu jų asmeniškai ir įsigyti visas kalėdines dovanas po vienu stogu. 
 
Čia lankytojų lauks tokios puikiai pažįstamos lietuvių dizainerės kaip Agnė Kuzmickaitė, Kristina Kruopienytė, Diana Paukštytė, Renata Mikailionytė, stilistė Agnė Gilytė, drabužių ir aksesuarų prekės ženklą „Simona Bandita Design“ pristačiusi televizijos ir radijo laidų vedėja Simona Bandita, juvelyras Benas Staškauskas („S’j“), kurio kurtas žiedas puikuojasi ant islandų atlikėjos Björk albumo viršelio bei daugybė kitų žinomų ir naujų, bet jau pripažintų kūrėjų. 
 
„Kalėdų Pop Up“ dalyviai pristatys ne tik jau pamėgtus savo kūrinius, bet ir išskirtinai renginio lankytojams kurtus darbus, pasiūlymus bei dovanas. Pavyzdžiui, čia bus galimą pirmą kartą įsigyti „Naked Bruce“ vilnonių tamprių, „Anchovy“ lankytojus kvies „užkoduoti“ ir vietoje atsispausdinti unikalų atviruko dizainą. 
 
Renginio metu bus galima susikurti kalėdinį vainiką, įsigyti šviežią gyvą eglutę bei šventinių dekoracijų. Veiks restoranas ir dvi „Pop Up“ kavinės. Kavos entuziastai „Crooked Nose & Coffee Stories“ supažindins su originaliais kavos mišiniais, o kepyklėlės „Tie kepėjai“ komanda kartu su „House of Naive“ šokolado meistrais siūlys paragauti kalėdinių skanumynų bei karšto šokolado. 
 
„Kalėdų Pop Up“ erdvė bus suskirstyta temomis: pirmoje erdvėje lankytojų lauks maisto ir interjero prekės ženklai, antroji erdvė bus skirta juvelyriškai ir galanterijai, trečioje erdvė įsikurs mada. 


Aš labai noriu apžiūrėti ir pagalaiu išsirinkti auskarus iš toma accessories


o gal vyras sutiks ir nupirks man dovanu Tadam?


Tokie mano planai, būtinai padarysiu daugiau nuotraukų iš renginio, nes realiai viską galima nusipirkti internetu, gal kažkas patiks ir Jums.

Kaip faina, kad yra tokie renginiai, viskas vienoje vietoje, tai tobulas sumanymas.

daugiau informacijos: www.popup.lt.


SHARE:

3 komentarai

  1. Man čia irgi beveik kaiminystė, reiks matyt užsukt :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Žinok būtinai, nes po Fashion Vilnius (man atrodo viskas buvo labai panašiai) tiek atradymų, tiek naujienų, tiek nematytų vadrų, dizaino ir pan. Man labai patiko.

      Panaikinti

Blogger Template Created by pipdig