2016 m. sausio 25 d., pirmadienis

Savaitės anonsai ir nauji pirkiniai
Labas rytas, mano brangieji blogo skaitytojai, šiandien jau ne taip šalta lauke, galima galvoti apie fotosesijas ir drabužių derinukus. Tiesą sakant, praeitą savaitę buvo ypatinga, buvo daug naujienų ir gražių drabužių. Šiandien apie viską papasakosiu išsamiau, bet apie drabužius kiek vėliau ir atskirai.Aš labai bijau per daug planuoti, nes prasideda renginių karštinė. Visi skuba pristatyti savo pavasario kolekcijas, o aš skubu jas apžiūrėti. Naujienų tikrai bus daug, bet aš pasistengsiu neužmiršti ir apie bazinius produktus.


La Mav mineralinė pudra tikrai verta dėmesio, nes gražiai padengia veidą ir gerai maskuoja.Old FatherTime  muilas iš LUSH pakerėjo mane savo kvapu, tai labai subtilus medienos, šalavijų, bei čiobrelių aromatas.Aš manau atėjo laikas susipažinti su Biocel kaukėmis, jos tokios populiarios ir perkamos, kad net keista kodėl aš jų dar nebandžiau.


MAC, vos tris raidės, o kaip skamba. Man be galo patinka MAC kosmetikos priemonių kokybė, kolekcijos ir spalvų pasirinkimas. Šį kartą šnekėsime apie tobulo atspalvio lūpų dažus. Taip jau gavosi, kad turi tokios pat spalvos lūpų pieštuką ir skaistalus, padarysime makiažą.


MAC nagų lakai nėra populiariausias produktas, tačiau kiek gražių atspalvių aš esu mačiusi Instagram puslapyje, todėl dar labiau norėjau išbandyti. MAC nagų lakas jau antrą savaitę guli stalčiuje ir laukia savo eilės.Goh blakstienų tušai verti dėmesio, ar Rebel Eyes man patiko, susižinosime jau netrukus.


Mary Kay nagų lakas nustebino mane savo kokybe, šią savaitę pasakosiu apie dekoratyvinę kosmetiką: šešėlius ir lūpų dažus.


Mano atsiliepimas apie Baby Lips vienas iš populiariausių bloge, ne todėl, kad aš taip stebuklingai gerai rašau, tai vienas iš populiariausių produktų rinkoje.


Mano kūnas jau tapo baltas kaip sūris, reikia jam suteikti kiek spalvos su St. Moriz savaimio įdegio losjonu.
Šitie Make Up store šešėliai tokie gražūs, kad net nesinori bandyti. Kai darai nuotraukas, nežinai ką fotografuoti - šešėlius ar įpakavimą.Naujienos:


Gavau be galo daug Oriflame naujienų. Jau didžiausią dalį išbandžiau, todėl greitai parašysiu atsiliepimus. Labiausiai patikęs produktas Oriflame Gordani Gold makiažo pagrindas ir The One Smokey produktų linija.
Tai jau Lush' manija. Kitaip to tikrai nepavadinsi. Tikriausiai jau matėte mano atsiliepimą ir video apie Lush Sex Bomb. O Lush It's raining men dušo želė kvepia medumi ir abrikosais, dabar nežinau, kas patinka labiau Flying Fox, ar šitas stebuklas.


Na ir galiausiai atkeliavo Lancome pavasario naujienos. Kokios nerealios spalvos, vien skaistalų įpakavimas traukią akį. Norisi išbandyti absoliučiai viską, bet sau sakau, eilės tvarką. Labai jau daug produktų dar laukia mano dėmesio. Atstovai sakė, kad naujienos bus parduotuvėse tik vasario pradžioje, tai turiu dar laiko testavimui.Tokia buvo mano savaitė,
Šiandien planuoju pabaigti praeitos savaitės įrašus,

Ačiū, kad skaitote,

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig