2016 m. vasario 29 d., pirmadienis

Savaitės anonsas ir naujienos
Labas rytas, mano brangieji, šiandien aš labai vėluoju su naujienų įrašu, nes dar laukiu kurjerio su Urban Decay siuntiniu. Teisingai, dar nesulaukiau, tačiau bandysiu kiek vėliau parašyti apie gautas naujienas. Šį kartą dar daugiau Davines, Pupa, ANNY ir Lush. Dar pasistengiau savo naujas rankines pavasariui parodyti nuotraukose, bet apie jas planuoju parašyti jau greitai. Šią savaitę jūsų laukia mėnesio pabaigos įrašai apie pabaigtukus ir mėgstamiausias kosmetikos priemones. Vienu žodžiu, bus labai įdomu.


Pradėsime nuo suplanuotų įrašų:

Labai noriu papasakoti apie plaukų aliejuką iš www.garbane.lt


Nors ir naujos Natura Siberika linijos Laboratorija Siberika Lietuvoje dar nėra, pasakosiu apie veido kaukę. Taip pat noriu perspėti jus, kad atsirado Natura Siberika linija pagaminta Estijoje, girdėjau kad kokybė suprastėjo. Išbandžiau kūno šveitiklį ir plaukų priežiūros priemones su rožių ekstraktais, atrodo nieko, tačiau dar dar nėra pagrindinis rodiklis.


Šiandien, tikrai šiandien papasakosiu apie Lush vonios bombą
Testuojame L'oreal, jūsų dėmesiui skaistalai


Ketvirtadienio rubrika Beauty talk pavasarisLabai seniai norėjau išbandyti akių pravedimą iš Maybellline, jau išbandžiau ir labai patiko


Dar vienas įrašas kur labai seniai laukia savo eilės: Kiehl's naktinis koncentratas veidui


Taip pat pašnekėsime apie naują Ecodenta dantų pastą


Taip pat kartu išbandysime kreminius Catrice akių šešėlius


Man labai patiko Oriflame nagų lakai, todėl aš pabaigsiu pasakojimą apie kiekvieną gautą atspalvį


Make Up Factory blizgį kūno pudra tinka ne tik Kalėdoms, bet ir renginiams


Savaitės pabaigoje aptarsime Mossa BB kremą, kuris mažai maskuoja, tačiau labai gerai drėkina veido odą


Naujienos:

Jau tikriausiai matėte bloge Velykų dovanų dėžę iš Lushwww.topbeay.lt naujienos. Aš neištvėriau ir jau pasakojau ploge apie BellaPierre kontūravimo rinkinuką, būtinai parodysiu nuotraukas su rezultatu, o dar gavau Sleek kreminį lūpų blizgį, kurį galima naudoti kaip skaistalus. Tai pat labai gražios, tamsios spalvos lūpų dažai ir topas - Sigma šepetėlis. Oi, visai užmiršau apie Essie nagų laką, bet nuotraukos jau padarytos, reikia tik viską įkelti į blogą.


Make up Factory nauja pavasario kolekcija ir ant mano stalo baltos spalvos burbuliukai ir Diamond Stripes


PUPA pavasario kolekcija neapsakomo grožio, šią savaitę tikrai nežinosiu ką rodyti, nes patinka viskas net labai labai.


Davines, daugiau neturiu ką pasakyti. Tobulos plaukų priežiūros priemones, dar testavimui Love linijos papildymas ir Davines Alhemic linija (violetinės spalvos plaukų šampūnas ir balzamas). Ar žinojote, kad Oi linijoje yra dušo želė ir kvepalai? (ačiū www.inhair.lt)


Sveikinu ANNY su gimtadieniu ir linkiu all the best ;-) Nagų lako spalva tiesiog nereali


O štai jau naujiena man ir mano plaukams, Sebastian plaukų priežiūros priemones, niekada nebandžiau, bus proga įvertinti.

Tokie mano savaitės planai, labai noriu šią savaitę ką nors gaminti kartu, todėl bandysiu planuoti.

Gero ateinančio pavasario,

SHARE:

2 komentarai

  1. described dorsal sympathetic ganglion to me I from the a lumbar vertebral vertebra as a treatment then white described iBiomuscle XR n 1930 white described the first nerve block done percutaneous Lee a sympathetic nerves and I am so he said well you know maybe we can figure out who because .

    http://masspmmusclegrowth.com/biomuscle-xr/

    AtsakytiPanaikinti
  2. It's not going to happen overnight, although I will not rest until I'm succeeding at Niagen. The truth is my partner and I do prefer Niagen but it's a building block. Seriously, Niagen has more to do with Niagen than you realize. The answer I'm about to show you might astound you.
    http://naturalsmaleenhancement.com/niagen/

    AtsakytiPanaikinti

Blogger Template Created by pipdig