2016 m. kovo 20 d., sekmadienis

Essence Lights of Orient Summer 2016 Collection


Labas rytas, mano brangieji, pažiūrėkit koks nuostabus oras už lango. Negaliu patikėti, kad vėl atėjo žiema, tiesą sakant vakar po Mados Infekcijos pamačiau be galo daug sniego. Ne tik pamačiau, bet pajutau, nes buvau be pėdkelnių ir su aukštakulnių, o iki mašinos dar reikėjo kiek paeiti per sniegą. Būtent todėl šiandien jūsų dėmesiui essence nauja vasaros kolekcija, oficialūs atstovai rašo, kad kolekcija bus pristatyta Lietuvoje, todėl galim drąsiai žiūrėti ir rašyti norų sąrašus.

Arabian Nights Eyeshadow Palette – New & Limited Edition – €4.49 - akių šešėlių paletėEyebrow Shaper – New & Limited Edition – €2.29 - antakių pieštukas


Spalvos:

 • 01 sunkissed beauty
 • 02 oriental beautyMagic Eyeliner Pen – New & Limited Edition – €2.49 - akių pravedimas


 • 01 Aladdin loves cat eyes

Matt Lipstick – New & Limited Edition – €2.49 - matiniai lūpų dažai


Spalvos:

 • 01 belly dancing queen
 • 02 princess jasmines choice
 • 03 the sultan’s daughterLights of Orient Bronzer – New & Limited Edition – €3.29 - bronzinė pudra


Spalvos:

 • 01 sunkissed beauty
 • 02 oriental beauty

Highlighter Stick – New & Limited Edition – €3.99 - kreminis higligteris (pieštukas)


 • 01 golden gate to orient


Blush – New & Limited Edition – €3.99 - skaistalai

 • 01 princess jasmines choice

Blush Brush – New & Limited Edition – €2.99 -skaistalų šepetėlis


 • 01 a whole new world

Nail Polish – New & Limited Edition – €1.99 - nagų lakas


 • 01 golden gate to orient
 • 02 the sultan’s daughter
 • 03 princess jasmines choice
 • 04 belly dancing queen

Body & Cuticle Tattoos – New & Limited Edition – €2.99 0 auksinės tatuiruotės


Genie Oriental Body Splash – New & Limited Edition – €2.99 for 100 ml - kūno purškiklis


Mano nuomonė:

Pradžioje ne apie kolekciją, o apie essence, ar pastebėjote kad nauji produktai jau atkeliavo? Aš tiesą sakant taip, tik lentynos vėl tuščios. Matau testeriai stovi, galima išbandyti, bet nusipirkti labai problematiškai, labai norėjau kontūravimo paletės pabandymams, bet įtariu ji buvo išpirkta labai greitai.
Na o dabar apie kolekciją, žiūriu į nuotraukas ir man jau šilčiau.  Kolekcijos mintis patiko net labai, pagalaiau aš radau kolekciją kurios galima ir reikia laukti. Negaliu pasakyti, kad man patiko šešėlių atspalviai, bet tos, kas vertina auksinius atspalvius - tikrai galės įvertinti prie stendo. Galiu pasakyti tik tiek, kad limituoto leidimo essence šešėliai visada verti dėmesio. O aš sau įrašiau į norų sąrašą matinius lūpų dažus, gal jau nereikia rašyti kokios spalvos? Essence skaistalų šepetėlį, juokas juokais, tačiau mano mėgstamiausias ir dažniausiai naudojamas šepetėlis skruostų kontūravimui - essence oranžinis šepetėlis, kurį pirkau Rygoje, po savaitės būsiu vėl Rygoje, jeigu ką nors gero atrasiu, duosiu žinoti. Noriu pasakyti, tiek bronzinės pudros, tiek pieštukinis higligteris atrodo įdomiai, bet reikia žiūrėti gyvai.
Apibendrinimui tik vienas sakinys, tikrai labai patiko kolekcija, laukiame Lietuvoje.SHARE:

12 komentarų

 1. Turbūt tai pirmoji tokia Essence limituota kolekcija, kuri mane sudomino. Smagu, kad ji bus Lietuvoje. Žinoma, bus įdomu pamatyti, kokie iš tikrųjų priemonių atspalviai realybėje, nes kartais nuotraukose viskas atrodo labai gražiai, bet pamačius "gyvai", noras pirkti praeina :D Manau, kad kolekcija bus labai greitai išpirkta, todėl reikės jos nepražiopsoti :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taip, man irgi labai patiko, pagalvojau 'pagaliau', norai ir galimybės gali sutapti. Šešėliiai gali būti kaip ir geros, taip ir blogos kokybės, tačiau matiniai lūpų dažai, pieštukinis higligteris ir nagų lakai manau tikrai bus super. Šepetelis irgi atrodo cool, o bronzines pudras reikia jau žiūrėti. ;-)

   Panaikinti
 2. Esu tikra, kad lūpų dažai bus nerealūs ir reikės pasipildyti savo kolekciją! Žinok kodėl man patinka essence? Nes už juokingą kainą galima atrasti tokių lobių! Ir kiekvienoje kolekcijoje būna po vieną ar du gaminius, kurie būna superinės kokybės, o kainuoja max iki 10 eur.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikrai taip, mano essence top penki: http://lithuaniabeauty.blogspot.lt/2015/12/top5-essence.html
   O limituoto leidimo kolekcijos kaip kada, kai labai patinka, aš iki šiol naudoju akių pietuką ir šešėlius iš Hello Autumn kolekcijos, o kai kada net nesinori nieko pirkti, pvz. Valentino dienos kolekcija. Pasidalink savo essence atradimais ;-0

   Panaikinti
  2. Didžiausias essence atradimas - antakių pieštukas! Dar patinka jų lūpų dažai juodose pakuotėse ir akių pravedėjas.

   Panaikinti
 3. Atrodo, kad Lietuvoje nebus skaistalų, šepetėlio ir eyeliner'io (bent taip rodo Essence svetainėje). Taip ir maniau, kad Lietuvoje bus nepilna kolekcija.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na kaip visada, kaip tik labiausiai sudomino skaistalai ir šepetėlis.

   Panaikinti
 4. Aš jau turiu šešėlių paletę bei nagų laką the sultan’s daughter. Lakas gerai dengiasi, laikosi porą dienų, bet spalva man superinė - pilkai rožinė. O šešėliais irgi esu patenkinta, su pagrindu spalvos labai gražios, dengiasi lengvai ir netrupa, nors šepetėlis manęs nesužavėjo, tai nėra didelė problema :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nežinau kodėl, bet aš niekad nemačiau šios kolekcijos nei Plungės Droge, nei Eurokos. Droge iki šiol niurkso valentino dienos kolekcija, o Eurokos - Monster Brows ar kažkas panašaus... Gal aš pražiopsojau?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš mačiau jau Eurokos, tikrai yra, patikrinta ;-)

   Panaikinti
  2. Neseniai buvau nuėjus į Drogą, o ten buvo "Juice It" kolekcija, o Eurokose lentyna tuščia 😂

   Panaikinti
  3. Tai Droguose ir nėra šios kolekcijos, yra tik Eurokos, deja, bet ne visur :( Aš irgi neradau.

   Panaikinti

Blogger Template Created by pipdig