2016 m. birželio 20 d., pirmadienis

Beauty talk by www.kurmanoraktai.lt


Gero vakaro, mano brangieji, labai noriu pasidalinti Sandros www.kurmanoraktai.lt patarimais ir rekomendacijomis vasarai. Jos labai trumpos, tačiau manau visos mes skubame, neturime švaistyti savo baugaus laiko, todėl kuo trumpiau, to geriau. Kviečiu skaityti Sandros blogą, nes šiandien jos bloge jūsų laukia labai gražus drabužių derinukas, o trečiadienį  (kaip tavo gera tradicija) rubrika "Coffee Break".


Vasarai rekomenduočiau įsigyti ką nors su raukinukais romantiškam įvaizdžiui, ką nors džinsinio kasdienai – ne džinsus turiu mintyje, o suknelę, palaidinę ar net džinsinį paltuką. Taip pat būtinai kažką su kutais, kaip gi festivalių sezonas praeis be kutų! Vasaros must have aksesuaras – kuprinė!


Nepriklausomai nuo mados tendencijų, kiekvienais metais man vasara asocijuojasi su pastelinėmis spalvomis, lengvais audiniais, įvairiausiais raštais bei tokiomis detalėmis kaip kutukai, daugybė raištelių ir dryželių. Taigi ir rinkdamasi avalynę vasaros sezonui visada atkreipiu dėmesį į šias detales turinčius batus. Žinoma, tai ką pavyksta rasti, jau labiau priklauso nuo tų metų tendencijų. 

Šį kartą mano akys krypsta ties raštais (3, 6), kuriuos derinčiau prie ne tokių mergaitiškų ir lengvų įvaizdžių; ties lygiapadžiais su didesniu uždengimu (nežinau net kaip tiksliai turėčiau perteikti šią savo mintį), manau tokie batai (1, 7) puikiai žiūrėtųsi prie boyfriend tipo džinsų ar kitokių platesnių crop tipo kelnių (kaip tarkim šitos, kurias dėvėjau praeitą savaitę). Visi kiti išrinkti batukai būtų lengvas pasirinkimas tiek kasdienai, tiek išeigai prie plazdančių suknelių ir palaidinių, romperių ir šortukų. 

Susimatome Sandros bloge, linkiu gero skaitymo...

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig