2016 m. rugpjūčio 25 d., ketvirtadienis

Beauty Talk 2016.08.25Šiandien paskutinė šios vasaros Beauty Talk rubrika, ir nors už lango dar jaučiasi vasarą, ruduo ne už kalnų. Todėl Beauty talk rubrikoje ne tik vasariški drabužių derinukai, bet ir madingos rudens tendencijos Rekomenduoju gerti šaltą kavą kartu ir skaityti geriausius mados ir grožio Lietuvos blogerius.


Sandra savo blogo skaitytojams rekomenduoja pasitikti rudenį ir naują sezoną su naujais batais. Kokiais? Ieškome nuorodų Sandros bloge.


Kol Darja atostogauja Graikijoje, jos bloge skaitome apie dar vieną naujo sezono tendenciją, pliusotus, metalo spalvos sijonus. Oi, mano norų sąraše jau yra toks, tamsiai žalios spalvos.Aš tiksliai žinau, kad įrašysiu į savo norų sąrašą Nude spalvos šiltą švarkelį arba paltuką, nes pažiūrėjau į Enrikos drabužių derinuko nuotraukas supratau, reikia, net labai labai.Simonos naujas drabužių derinukas atrodo labai žaismingai, kulotės šio sezono top'as, tačiau jas nešioti dar reikia mokėti. Tiesą sakant, Simonai labai gerai sekasi.


Pirkimas iš Insternetinių parduotuvių būna iš kategorijos 'kaip pasiseks', man pasisekė, Maženos kombinezonas nors atrodė labai gražiai, realybėje ne toks fainas. Laukiam kitų drabužių derinukų nuotraukų, ten jau bus wow, pati vakar mačiau...


Ingos naujas drabužių derinukas ir nuostabūs Korfu vaizdai jau bloge, skaitome ir galvojame apie šiltus kraštus ir atostogas.


Prieš darant rezervaciją www.booking.com labai rekomenduoju perskaityti Karolinos įrašą. Net galėjau pagalvoti, kad taip būna, tačiau pasitaiko ir tokių situacijų, vienu žodžių, net atostogaujant negalima nieko pasitikėti, net labai patikimu internetiniu puslapiu.


Svajoju apie mažą Furla rankinę, merginos jau žino, kas karta Panoramoje (o būtent ten iškabintos reklamos) pasakau kelis kartus apie jas. Sveikinu Milda su nauju pirkiniu, atrodo pasakiškai, laukiame drabužių derinukų nuotraukų.
Mūsų paakių oda verta geriausio, būtent todėl Modestos pasirinkimas La Mav paakių losjonas. Aš esu bandžiusi La Mav kosmetika, kažkas patiko, kažkas nelabai, bet kremą išbandyti būtų labai įdomu.


Kas gali būti geriau už raudonis spalvos lūpas? Tik rankinukas, kuris tinka prie lūpų dažo atspalvio. Kotrynos bloge pamąstymus apie ryškios spalvos lūpų dažus.


Ar girdėjote apie Make Up Lovers seminarus? Patricija žiūri ir dalinasi savo nuomone. Aš to daryti nesutikau, nes visiškai neturiu tokiems dalykams laiko, nėra nieko geriau už gyvą bendravimą su vizažistu, patikėkite.


Labai noriu pagirti Salomėjos nuotraukas, paskutiniu metu atidarau blogą ir negaliu patikėti, tobulai, tiesiog tobulai. Na o bloge skaitome apie HolikaHolika blakstienų tušą.


PHYRIS man nematytas ir negirdėtas kosmetikos brendas, todėl man buvo labai įdomu perskaityti atsiliepimus Viktorijos bloge.


Tokia buvo madinga mūsų grožio savaitė,

Ačiū, kad skaitote,SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig