2016 m. rugpjūčio 18 d., ketvirtadienis

Biotherm BLUE THERAPY HONEY CREAM-IN-OIL


Negaliu nepagirti naujos, neseniai atnaujintos Biotherm veido priežiūros linijos, priemonės atrodo labai gražiai, įpakavimai kokybiški, o kokybė ir kaina atitinka vienas kita (kas yra nemažiau svarbu). Šiandien jūsų dėmesiui dar viena tobula naujiena, aliejinės konsistencijos veido kremas skirtas sausai ir labai sausai odai Biotherm BLUE THERAPY HONEY CREAM-IN-OIL.

Blue Therapy Cream-in-Oil maitinamasis ir atkuriamasis normalios ir sausos odos kremas su aliejumi. Naujoviška tekstūra sujungianti maitinamąsias ir atkuriamąsias aliejų savybes ir medų primenančio želinio kremo lengvumą. Pagamintas iš „Algae of Youth“ ekstraktų, aliejų, kuriuose gausu omega 3 ir 6, ir veiksmingo „jūros cukraus“ mišinio. Diena po dienos oda maitinama, tampa glotni, labai putli ir švytinti.

Talpa: 50 ml.

Kur pirkti: Dougas ir Kristiana


Mano nuomonė:

Žiūrint į baltą įpakavimą, net negalėjau pagalvoti, kad kremas medaus tirštumo konsistencijos ir gintaro spalvos. Tikriausiai jau esu įpratusi prie dangiškai mėlynos spalvos BLUE THERAPY įpakavimų. 
Buteliukas stiklinis, sunkus, turi plastmasinę membrana, su Biotherm kompanijos logo, kuri apsaugo kremą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Niekada nesu mačius tokios neįprastos tekstūros kremo, tai lyg medus-aliejus, tačiau konsistencija nėra lipni, kvapas malonus, norisi kaip įmanoma greičiau užtepti kremą ant veido. Šitoje vietoje noriu pasakytu, kad kremas skirtas tik sausai ir labai sausai odai, normaliai -riebiai odai toks kremas tikrai netiks, bus per sunkus, gali kimšti poras ir labai riebinti veidą. Biotherm BLUE THERAPY HONEY CREAM-IN-OIL kremas tai lyg veido odos atgaiva po karštos vasaros, kai nuo saulės vonių oda išsausėjo, jai reikia ypatingo maitinimo ir papildomos priežiūros.
Neslėpsiu, kremas ir man kiek per sunkus naudoti dienai, todėl aš naudoju kremą kaip naktinę kaukę: užtepu storesniu sluoksniu ant viso veido, po gerų dvidešimt minučių nuvalau likučius su servetėle ir einu miegoti. Iš ryto veidas pamaitintas, švyti, oda lygi ir pailsėjusi.
Aš manau pilnai įvertinsiu tik kremo naudingumą rudenį, kai pajungs šildymą, šaltas oras ir vėjai išves mano odą iš pusiausvyros, o kol kas labai rekomenduoju išbandyti toms, kas turi labai sausą veido odą.


PR sampleSHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig