2016 m. rugsėjo 25 d., sekmadienis

„Oriflame“ naujas „My Destiny“ kvapusis vanduo


Labas rytas, mano brangieji, ruduo - labai apgaulingas mėnuo. Atrodo karšta, tačiau susirgti galima labai greitai. jaučiu, kad peršalau, tačiau dar bandau priešintis ir gerti vaisus. Na o kol kas jaučiu rytinį įkvėpimą, šnekėsime apie naują Oriflame „My Destiny“ kvapųjį vandenį.
„Oriflame“ pristato „My Destiny“ kvapųjį vandenį, aromatą, kuriame sutelktas tikras individualumas… kvapas, kuris įkvepia, suteikia energijos ir pasitikėjimo eiti savo keliu.

Yra daugybė būdų būti unikalia. Nesvarbu, ar jūs renkatės išskirtinę šukuoseną, ar puošiate savo namus, ar kaip jūs gyvenate. Kiekviena yra vienintelė ir išskirtinė. Tiesiog nėra tokios, kuri darytų viską tiksliai kaip jūs. Ir tuo tikrai reikia pasinaudoti ir švęsti kiekvieną dieną.

Būti unikalia tai ne tik daryti tam tikrus dalykus kitaip ar stengtis išsiskirti iš minios. Svarbu turėti drąsos būti savimi, mąstyti plačiai ir gyventi įspūdingai. Nes kai turite pasitikėjimo būti unikalios ir drąsios kad ir ką darytumėte, jūs spinduliuojate teigiamą energiją ir įkvepiate visus aplink save. 


Turėdami šią filosofiją galvoje mes sukūrėme nuostabų naują kvapųjį vandenį, kuris tikrai išreiškia moters individualumą. Pavadinome „My Destiny“. Tai ryškus naujas aromatas, kuris išreiškia pozityvią energiją ir įkvepia pasitikėjimo, kuris padeda jums būti unikalia.

„My Destiny“ buvo sukurtas žinomos parfumerės Sophie Labbé. Ji kuria aromatus tokiems legendiniams pasaulyje gerai žinomiems prekių ženklams kaip Givenchy, Bulgari ir Yves Saint Laurent. Sophie yra pripažinta „nosis“ aukštos kokybės aromatų pasaulyje. Tačiau kaip moteris ji taip pat įkūnija drąsą, ryžtingumą ir aromato, kurį ji sukūrė, išraiškingumą. Todėl „My Destiny“ aromato kūrimui pasitelktas ypatingas ingredientas, kuris vertinamas ir dėl grožio, ir dėl to, kad padeda sustiprinti pasitikėjimą.

AROMATO TIPAS:
šiprinis, vaisinis, gėlių

VIRŠUTINĖS NATOS:
greipfrutai, šilauogės, lotosų gėlės.

ŠIRDIES NATOS
bijūnai, apelsinmedžių žiedai, abrikosai.

PAGRINDINĖS NATOS
pačiulės, heliotropai, vanilė.

Pagal specialų užsakymą ypatingu rašalo įpurškimo metodu sukurtas stiklo buteliukas yra unikalus, jame įsiveja žalio stiklo sūkuriai, įkvėpti itin madingų žalių turmalino atspalvių. Nėra dviejų tokių pačių sodriai žalių sūkurių, vadinasi, kiekvienas kvapiojo vandens „My Destiny“ buteliukas yra vienintelis. „Oriflame“ didžiuojasi, kad yra pirmoji kompanija sukūrusi individualią, išskirtinę pakuotę. „My Destiny“ – toks pat unikalus aromatas kaip ir moteris, kuri jį naudoja.

Kaina: 39,00 EUR

Kur pirkti: www.oriflame.lt

Mano nuomonė:

Aš turiu labai didelę nišinių kvepalų kolekciją, tačiau labai vertinu Oriflame pastangas ir naujus kvapus. kodėl? Nes Oriflame kvapus kuria labai žymūs parfumerai, nes Oriflame kvepalai išskirtiniai, pasakysiu dar daugiau, išskirtiniai ne tik kvapai, bet ir buteliukai. Perskaičius aprašymą, negalėjau patikėti, kiekvienas buteliukas išskirtinis, antro tokio pat nėra. Mano plojimai Oriflame, tikrai sugebėjo mane nsutebinti.
Taip pat noriu aptarti ir  įpakavimą, tokią auksinę dėžę labai malonu pasiimti į rankas. Dėžė atsidaro kaip gėlės lapai, atrodo labai gražiai ir prabangiai.
Kelis sakinius noriu pasakyti apie kvapą, jis gana išskirtinis, išsilaiko ant plaukų visą dieną, ant kūno apie geras keturias-penkias valandas. Kvapas saldokas, tačiau negaliu pasakyti kad sunkus. Mano nuomonė, toks vaisių (saldžių sultingų abrikosų, apelsinų žiedų, greipfrutų) aromatas labiau tinka pavasariui, tačiau tikimės dar sulaukti 'bobų vasaros', pasimėgauti paskutiniais saulės spinduliais, būtent tada ir naudosiu šiuos kvepalus, nes per šalti kvapas taps tikru šipru, pagrindiniu smuiku gros lotosas ir pačiulės.

PR sample

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig