2016 m. rugsėjo 28 d., trečiadienis

Schwarzkopf Professional BC SUN Travel Kit


Pagaliau galime pereiti prie apžvalgų apie išbandytas kosmetikos priemones, ne, ne, nepagalvokite, galiu parašyti dar kelis įrašus apie madą ir paskelbti kaip minimum 6 drabužių derinukus, viskas jau padaryta ir paruošta, tačiau kas per daug, tas nesveika. Šiandien šnekėsime (nors vasara jau ir pasibaigė) apie plaukų saulės liniją, kodėl ji taip svarbi, ir kodėl ją galima naudoti net po atostogų.
Schwarzkopf Professional BC SUN šampūnas su UVA-UVB filtru yra po saulės vonių pažeistiems plaukams ir galvos odai skirta priežiūros priemonė, švelniai nuraminanti stresą patyrusius plaukus ir skalpą. BC SUN linija sukurta pagal specialią trigubo poveikio technologiją, apsaugančią plaukus nuo UVA/UVB spindulių poveikio, spalvos blukimo bei laisvųjų radikalų sukeliamos žalos. Priemonės yra praturtintos Monoi aliejumi iš Taičio, kuris maitina, švelnina bei ramina stresą patyrusius plaukus, suteikia jiems žvilgesio. Sudėtyje esantis vitaminas E apsaugo nuo plaukus žalojančių laisvųjų radikalų bei spalvos blukimo. Schwarzkopf Professional BC SUN purškiamas kondicionierius yra pagamintas pagal amino ląstelės atkūrimo technologiją, kuri giliai maitina plauką, kartu atkurdama jį iš vidaus.

Schwarzkopf Professional BC SUN spindesio suteikiantis purškalas (aliejukas) yra vandeniui atsparus plaukų aliejus su apsauga nuo UV spindulių, skirtas saulės paveiktiems plaukams. BC SUN linija sukurta pagal specialią trigubo poveikio technologiją, apsaugančią plaukus nuo UVA/UVB spindulių poveikio, spalvos blukimo bei laisvųjų radikalų sukeliamos žalos. Priemonės yra praturtintos Monoi aliejumi iš Taičio, kuris maitina, švelnina bei ramina stresą patyrusius plaukus, suteikia jiems žvilgesio. Sudėtyje esantis vitaminas E apsaugo nuo plaukus žalojančių laisvųjų radikalų bei spalvos blukimo. Schwarzkopf Professional BC SUN spindesio suteikiantis purškalas yra pagamintas pagal amino ląstelės atkūrimo technologiją, kuri giliai maitina plauką, kartu atkurdama jį iš vidaus.

Naudojimas: prieš naudojimą gerai suplakite. Purkškite ant plaukų, pradedant ties plaukų viduriu, iššukuokite plaukus tam, kad priemonė tolygiau pasiskirstytų. Nenuskalaukite. Priemonė tinka kasdieniam naudojimui.

Kur pirkti: www.inhair.lt

Įpakavimas:

Mano nuomonė:

Aš jau esu bandžiusi šias plaukų priežiūros priemones iš Schwarzkopf Professional, parduotuvėje www.inhair.lt man darė plaukų atstatančias procedūras naudojant būtent jas. 
Puikiai žinau, kad vasara Lietuvoje jau pasibaigė, tačiau dauguma vis tiek važiuoja atostogauti ten kur šilta ir pastoviai šviečia saulė. Jeigu apie saulės kūno priežiūros priemones labai ilgai šnekėti nereikia, visi suvokiame tai, kad jos yra būtinos, apie plaukų priežiūrą pamirštame. Saulė, jūra, vėjas, labai neigiamai veikia mūsų plaukus, jie praranda žvilgesį, išsausėja, atrodo nesveikai, jiems trūksta maitinimo ir papildomos priežiūros. Išeitis - neužmiršti pasirūpinti savo plaukų priežiūra iš anksto. Labai daug kompanijų jau siūlo specialias saules linijas, Davines, Kerastase, Loreal ir .t.t Kurią pasirinkti, priklauso tik nuo jūsų.
Šiandien labai trumpai aptarsime Schwarzkopf Professional BC SUN  Travel Kit, nes jį patogu pasiimti su savimi į kelionę, priemonės užima labai mažai vietos, plius gali būti vežamos net rankiniame bagaže. Kosmetinėje aš radau kreminės konsistencijos plaukų šampūną, kuris labai gerai, bet minkštai plauna, nesausina plaukų, suteikia jiems minkštumo ir maitinimo. Žinau, kad gamintojas siūlo plaukų kaukę, būtent ją aš ir bandžiau, bet šį kartą mano rankose purškiamas kondicionerius, kuris nepasunkina plaukų, pamaitina galiukus, tinka visų tipų plaukas, Na ir topų -topas - plaukų aliejus (kurį galima naudoti ir kūnui) su auksinės spalvos blizgučiais. Pamenate, pasakojau bloge apie violetinės spalvos Schwarzkopf Professional purškiklį su sidabrinės spalvos blizgučiais, čia principas gana panašus, tik blizgučiais auksiniai, o konsistencija - aliejinė (tačiau spirito kvapas kiek jaučiasi vistiek).

Ar galima saulės priemones naudoti po atostogų? Ne tik galima, bet rekomenduojama. Man kelis kartus darė plaukų procedūras naudojant būtent saules Schwarzkopf Professional priemones, jos idealiai tinka sausiems, pažeistiems ir žvilgesį praradusiems plaukams, būtent todėl labai rekomenduoju po atostogų dar kelis kartus panaudoti kaukę ir aliejuką (nors aliejukas gali būti naudojamas kiekvieną dieną, jis labai gražiai atrodo ant tamsių plaukų, neriebina ir suteikia švytėjimo)

PR sampleSHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig