2016 m. rugsėjo 28 d., trečiadienis

NYX Mineral "Set It & Don't Fret It" Matte Finishing Powder


Kaip tikriausiai jau metėte, mano NYX kosmetikos dėžė labai didelė, labai daug ką pirkau pati, nemažai gavau testavimui. Aišku, yra ir nusivylimų, tačiau kur kas smagiau rašyti apie tai, kas patiko ir tiko, apie tai, ką galima rekomenduoti beveik kiekvienam iš jūsų, būtent apie NYX Mineral "Set It & Don't Fret It" Matte Finishing Powder mes su jumis ir pašnekėsime šiandien.


Mineral Matte Finishing Powder
Biri mineralinė pudra
Mineraliniai milteliai, kurie puikiai išbaigia jūsų norimą išvaizdą, suteikia odai gaivumo ir skaistumo visai dienai.

Talpa: 8 gr.
Kaina: apie 15 EUR
Kur pirkti: PC Panorama, parduotuvė NYX
Įpakavimas:
Mano nuomonė:

NYX Mineral "Set It & Don't Fret It" Matte Finishing  pudra skirta makiažo užfiksavimui, kaip aš supratau, rinkoje egzistuoja tik du pudros atspalviai - šviesus (kaip mano) ir tamsus (medium to dark). Garbės žodžio pudra beveik neduoda atspalvio ant veido, todėl dėl spalvos pergyventi nereikia. Tai labai smulkios tekstūros, biri pudra, kuri labai gerai užfiksuoja makiažą ir sulygina, bei suvienodina kreminės pudros sluoksnį. Būtent tai man patiko labiausiai. Pudra ant veido atrodo ypač natūraliai, nelieka nei pudrinio veido, nei super matinio efekto.
NYX Mineral "Set It & Don't Fret It" Matte Finishing Powder nekemša porų, matiškumas ant veido išsilaiko apie geras keturias valandas, pudra gali būti sluoksniuojama geresniam matiniui efektui pasiekti. pudra nesuteikia nei spalvos, nei maskavimo efekto, todėl rekomenduojama kaip paskutinis žingsnis užfiksuoti makiažą.
Vienintelis minusas - įpakavimas, nėra apsaugos/pudra neužsidaro tam, kad nebyrėtų visur. Būtent todėl pudra skirta naudojimui tik namų sąlygomis, nes jeigu rankinėje pudra apsiverstų, būtų bėda. Kaip už tokią kainą, įpakavimas tikrai prastas, tačiau pati pudra tobula.


PR sample

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig