2016 m. rugsėjo 23 d., penktadienis

Sigma Spa® Express Brush Cleaning Glove šepetėlių plovimo pirštinė


Šepetėlių plovimas nemažiau svarbiau už pačių šepetėlių pasirinkimą. Juk šepetėliais reikia rūpintis, teisingai plauti ir džiovinti, tiek tada jie tarnas labai ilgai ir nepraras formos. Būkime realistais, tiesiog muilu arba plovikliu šepetėlius (ypač po kreminės pudros naudojimo, jeigu kreminė pudra iš MAC) išplaukti labai sunku, reikia papildomos priemonės. Sigma sugalvojo nerealų dalyką, kurį šiandien aptarsime - tai Sigma Spa® Express Brush Cleaning Glove šepetėlių plovimo pirštinė.
The Sigma Spa® Express Brush Cleaning Glove yra speciali priemonė, skirta akių ir veido makiažo šepetėlių plovimui. 
Ši pirštinė leidžia greitai ir efektyviai išplauti šepetėlius, taip pat yra nedidelė ir kompaktiška. 

Kaina: 25$

Kur pirkti: www.sigmabeauty.com


Mano nuomonė:

Aš nusipirkau kinietišką pigesnį variantą, mažą kempinę šepetėlių plovimui, aišku, rezultatas buvo, tačiau jis nebuvo toks, kaip su Sigma. Sigmos pirštinė didelė (tiesą, yra ir kilimėlis ir mažesnė pirštinė, jeigu būtų galima, aš pasirinkčiau kilimą, nes turiu labai daug šepetėlių, taip plauti jas būtų dar patogiau), patogiau užsimauna ant rankos, iš visų pusių skirtingo tipo reljefas, kuris leidžia labai švariai ir efektingai išplauti šepetėlius. Yra zona šepetėlių plovimui, valymui, šepetėlėms išgręžti ir greitam valymui. Patikėkite, skirtumas jaučiasi net labai gerai, reikia pridėti mažiau jėgos tam, kad išplauti šepetėlius iki visiškos švaros. 
Ką aš noriu pasakyti apibendrinant, tik tiek, kad iš pirmo žvilgsnio nereikalingas daiktas veikia labai efektyviai, padeda išplauti šepetėlius iki visiškos svarbos, plius pagreitina plovimo laiką, o dar svarbiau, šepetėliai plaunami švelniai ir nepraranda savo formos. Būtent todėl labai rekomenduoju išbandyti, tobulas dalykas.


PR sample

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig