2016 m. gruodžio 31 d., šeštadienis

Urban Decay Full Spectrum Eyeshadow Palette


Aš esu ištikima UD kosmetikos mylėtoja ir gerbėja, dievinu ryškius atspalvius, todėl nieko nuostabaus, kad mano kosmetinėje jau gyvena nuostabioji UD Electric pigmentų paletė. Ar svajojau apie šią gražuolę? O taip, labai norėjau, nes spalvos ryškios, pigmentuotos ir labai gražios. Šiandien labai trumpai apie paletę, na o link vakaro manau dar grįšiu su makiažu...

Full Spectrum  - limituoto leidimo akių šešėlių paletė. Atrask 21 šešėlių atspalvį - nuo ryškių iki matinių baltų. 18 VISIŠKAI NAUJŲ bei 3 specialiai atkurti atspalviai vienoje paletėje. Sukurkite ombré stiliaus įvaizdžius be jokių pastangų

Kaina: 52,95 EUR

Kur pirkti: www.douglas.lt

Įpakavimas:

Spalvos:
Mano nuomonė:

Pradžioje noriu pasakyti, kad šita Urban Decay Full Spectrum paletė yra limituoto leidimo, todėl jeigu kartais nuspręsite ją užsakyti ir nusipirkti, na o po mano atsiliepimo, manau taip ir padarysite, nes vargu, ar dar kur nors rasite tokių ryškių atspalvių paletę visiems gyvenimo atvejams, turite tai padaryti kaip įmanoma greičiau, nes palečių kiekis yra labai ribotas.
Paletė nėra maža, gana didelis ir svarus juodas įpakavimas su Full Spectrum užrašu džiugina akis. Pirštu antspaudai lieka, todėl paletę reikia naudoti atsargiai. Atidarome ir matome net 21 ryškų atspalvį, didelį panoraminį veidrodį ir geros kokybės šepetėlį. Aš galiu pasakyti atvirai, tik UD paletės turi geros kokybės šepetėlius kurių pagalba galima padaryti makiažą. Mano nuotraukose naudojami UD naujieji šepetėliai, kurie OMG kokie tobuli.
Ar paletė tinka ir patiks kiekvienam? O ne, tikrai ne, paprastas žmogus, kuris nesidomi kosmetika ir madingomis tendencijomis tikrai nežinos ką su tokia palete daryti, nes visos spalvos labai ryškios, gerai pigmentuotos ir tinka tiek profesionaliems makiažams tiek naudojimui namų sąlygomis.
Darant makiažą galima naudoti tik vieną ryškų atspalvį arba kelių atspalvių grupes kartu. Paletėje taip pat rasite nerealiai geros kokybės baltą matinį atspalvį BUMP, sidabrinės spalvos blizgučius - ICED, juodai-pilką spalva su sidabrinės spalvos blizgučiais -PLATONIC ir du nerealius chaki atspalvius - Midnight blaze (tamsi chaki spalva su auksinės spalvos blizgučiais) ir vienu tonu sodresnis metalinis chaki atspalvis Hundred. Visos kitos spalvos OMG kokios ryškios, pozityvios ir gražios, tačiau jas reikia naudoti labai atsakingai ir dozuotai. 

Aš einu daryti konkursinį makiažą, manau jį spėsiu įkelti dar šiandien.
Na o sprendžiant dilemą reikia ar nereikia šios paletės, noriu pasakyti, kad reikia, dar nesu mačiusi tiek daug ryškių ir geros kokybės atspalvių vienoje vietoje, tegul tai būna dovana sau, nes pirkti tokią paletę kitam žmogui labai rizikinga, geriau pasirinkti iš NAKED palečių įvairovės.


PR sample

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig