2017 m. sausio 11 d., trečiadienis

BIOTHERM BODY REFIRM STRETCH OIL Ypač stangrinantis aliejus kūnui


Labas rytas, mano brangieji, iki pavasario liko visai nedaug, o ten jau iki vasaros ir maudymukų sezono atidarymo bus vienas žingsnis. Ar žinote, kur ilgiausios eilės pavasarį? Kur be galo daug žmonių? Teisingai, sporto salėse ir sporto klubuose. Aš irgi jau morališkai pasiruošiau šiam žingsniui. Esmė ne tame, kad visiškai nenoriu sportuoti, esmė tame, kad rajone kur gyvenu sportuoti nėra kur. Anksčiau buvo nuostabus sporto klubas su žmoniškom kainom ir gerai trenereiais, o dabar jį perpirko Impulsas, kainos - kosmosas (palyginus su ankstesniais), įstojimo mokestis ir tvarkaraštis nėra super patogus (na, kaip už tokią kainą), todėl vis galvoju ir ieškau variantus. Bet važiuoti kažkur labai toli irgi nesinori, dvi valandas praleisti važiuojant iš taško A į tašką B nėra mano tikslas.... Na o šiandien jūsų dėmesiui mano pasakojimas apie BIOTHERM BODY REFIRM STRETCH OIL, ypač stangrinamąjį kūno aliejų.
Body Refirm Stretch Oil
Ypač stangrinantis aliejus kūnui 
Atkuria odos elastingumą ir tonusą. Per moters gyvenimą oda patiria daug pokyčių, kurie sumažina jos elastingumą ir paskatina pažeidimų atsiradimą. BIOTHERM sukūrė Stretch Oil, kuris pagerina odos lankstumą ir tonusą.
Naudojimas. Švelniai įmasažuokite aliejų sukamaisiais judesiais, ypač pilvą, klubus, šlaunis ir sritis, kurios linkusios suglebti. Netepkite ant veido.
Talpa: 125ml
Kaina: 40,95 EUR
Kur pirkti: Douglas ir Kristiana


Mano nuomonė:

Tai buvo viena iš įdomiausių ir lavai daug žadančių Biotherm kūno priežiūros priemonių, todėl aš pradėjau testavimą tuoj pat. Praėjo gal jau geri keturi mėnesiai (taip nepastebimai). Aliejus labai tirštas, malonaus kvapo, vos vos oranžinės spalvos, pasiskirsto gerai, tačiau masažuoti kūną reikia, nes kitaip aliejus nesusigeria niekaip. Pirmas minutes jaučiu jos jaučiamą šildomąjį poveikį, jeigu pasėdėti šiltai, jis sustiprės, na o stipriausiai jaučiamas po vonios ir druskinio šveitiklio procedūros. Na o koks rezultatas, tiesą sakant, norėtųsi kad už tokius pinigus jis būtų kur kas geresnis, o kol kas stangrinamasis Biotherm kūno kremas su jūros dumbliais pirmauja. Po naudojimo kūnas pamaitintas, tačiau super stangrinamojo efekto nepastebėta, todėl nors priemonė ir super maloni ir ją naudoti be galo smagu, pati tikrai nepirkčiau. Na o sporto salės nepakeist ne vienas kremas, patikėkite...

PR sample


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig