2017 m. vasario 27 d., pirmadienis

Juvena JUVELIA® NUTRI-RESTORE sermas ir veido kremas


Visi, kas vertina kokybę, tikrai girdėjo apie Juveną. Aš net esu išbandžiusi kelias veido priežiūros priemones, Miracle Boost serumas tarp mano favoritų, na o apie Juvena Master Caviar kremo veiksmingumą net nereikia šnekėti. Ačiū labai Juvena atstovams, kurie per Kalėdas padovanojo nerealiai gražiai supakuotą dovaną. Išpakavus (tikrai po ger mėnesio, nes įpakavimas buvo toks gražus, kad plėšti ir pakuoti buvo gaila) aš radau Juvena JUVELIA® NUTRI-RESTORE sermą ir veido kremą.
Atkuriamasis veido serumas ir kremas padeda odai susigrąžinti prarastą elastingumą ir įveikti senėjimo požymius. Išskirtinės JUVENA technologijos „SkinNova SC“ ir veiksmingų ekstraktų derinys skatina pavargusios odos regeneraciją. Oda atgauna skaistumą, tampa akivaizdžiai lygesnė, gyvybingesnė ir stangresnė – atrodo lyg sukurta iš naujo. Tinka naudoti kasdien.
Rytą ir vakare. Kelis serumo lašelius užtepkite ant nuvalytos veido, kaklo ir iškirptės srities odos. Tada naudokite kremą.

Kaina po 109 EUR

Kur pirkti: www.kristiana.lt

Mano nuomonė:

Tikriausiai tradiciškai pradėsime nuo įpakavimo, nes mokant tokią kainą, viskas turi būti gerai: pradedant įpakavimų, baigiant kremo poveikiu, rezultatu ir veiksmingumu. Pasiėmus kremus į rankas jaučiasi prabanga, kremo ir serumo įpakavimai sunkūs, gražūs, juos malonu naudoti, jie tikrai taps kiekvieno kosmetikos staliuko puošmena. Vienintelis minusas - transportavimas. Tokius įpakavimus bus labai nepatogu pasiimti su savimi, bet Juvena savo klientams siūlo ir mini įpakavimus, todėl apie keliautojus irgi pagalvota.
Serumo konsistencija labai skysta, kelios minutės (tik užtepus serumą) veido oda būna kiek lipti, bet po kelių akimirkų serumas susigeria, galima tepti kremą. Ar būtina naudoti serumą? Norint maksimalaus efekto, būtina. Serumas pagreitina rezultatą ir su intensyvina poveikį. Kremo konsistencija labai tiršta, naudojasi labai taupiai. Kremas puikiai maitina veido odą (labai džiaugiuosi, kad kremą gavau būtent žiemos sezonu, nes būtent dabar mano odai reikia maitinimo). Kremas ne tik drėkina, puikiai maitina, bet ir stangrina. Kremas skirtas normaliai-sausai veido odai, gal jis man kiek per riebus dienai, tačiau kaip naktinis - nuostabus ir nepakeičiamas variantas.
Ar šitos priemonės vertos savo kainos? Aš negaliu pasakyti, kad tai rinkos maksimumas (vertinant kainą), mačiau ir naudojau brangesnius kremus ir serumus. Dažniausiai kaina neturi didelės reikšmės vertinant poveikį (aišku, jeigu tai ne La Prairie (ten jau reikia rimtai pagalvoti ir daugiau dėmesio skirti tobulo kremo ir konsistencijos paieškai)), viską, ką žada gamintojas pasiteisino, todėl verdiktas labai paprastas - verta. Aš manau jeigu norisi tobulo rezultato, galima ir sutaupyti veiksmingam kremo įpakavimui. Juk turime tik vieną veidą, o veido oda reikia rūpintis pastoviai.

PR sample

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig