2017 m. vasario 28 d., antradienis

L'oreal COLORISTSTALabas rytas, mano brangieji, planas šiandienai toks: atlaisvinti vietos foto aparato atminties kortelėje ir parašyti apie spalvotus plaukų dažus, purškiklius ir nerealią L'oreal naujieną - COLORISTA. Toliau pabaigsime suplanuotus įrašus, kiek pašviesės lauke ir bus galima padaryti savaitės anonso nuotrauko, tą ir padarysime. Vienu žodžiu, vakar iš pat ryto su Lux Ekrpess autobusais blogerės ir youuberės keliavo į Rygą. Apie naujieną ,COLORISTSTA plaukų kaues ir purškiklius girdėjau jau seniai, tačiau dažniausiai naujiena išleidžiama JAV rinkoje, kol ateina iki mūsų, mada ir susidomėjimas praeina. Šį kartą sutapo viskas, pavasaris - gera nuotaika ir spalvoti plaukai. Aš jau seniai eksperementuoju su plaukų atspalviais, todėl tokia nereali naujiena kaip tik man. Tačiau kviečiu skaityti mano įrašą, nes L'oreal COLORISTSTA turi sprendimą ne tik blondinėms (kas būna dažniausiai), bet ir toms, kieno plaukai tamsūs.Spalvoti plaukai mano silpnybė, vien dėl to pastoviai prašau kirpėjų pašviesinti galiukus tam, kad būtų galima keisti atspalvius. Spalvotų plaukų mada rinkoje jau seniai, pamenu dar prieš gerus du metus (kai ji tik atsirado) dažiau plaukus violetiniu ir rožiniu atspalviais, todėl patirties ir žinių aš turiu. Būtent dėl to, man buvo kelis kartus įdomiau.


Tikrai nesitikėjau tiek naujienų, L'oreal COLORISTSTA kiekvienas suras sprendimą ir atspalvį savo plaukams, nes pasirinkimas milžiniškas, nesvarbu kokio ilgio, storio ir spalvos plaukai (dažniausiai visas džiaugsmas ir madingos tendencijos likdavo tik labai šviesioms blondinėms). Dabar net tamsių plaukų savininkės galės džiaugtis spalvotais plaukų galiukais, arba labai greitai, namų sąlygomis pašviesinti plaukus ir išbandyti visus norimus ir siūlomus atspalvius: nuo šviesiai rožinės iki tamsiai žalios.Kaip aš jau sakiau, yra keli plaukų dažų pasirinkimas:
plaukų purškikliai (kurie nusiplauna po pirmo plovimo)
Plaukų kaukės (kurios nusiplauna po 5-10 plovimų)
Pusiau permamentiniai plaukų dažai
Plaukų šviesintojai
Pats greičiausias ir paprasčiausias variantas norint labai ryškių plaukų - COLORISTA spray. Atspalviai labai gražūs, nuo pastelinių iki ryškių, purškiasi paprastai, naudoti lengva ir patogu, nusiplauna po pirmo plovimo, tačiau gali dažyti drabužius ir rankas. Aš savo plaukams vakar išsirinkau būtent juos, vienas-du, ir mano plaukai atrodė fantastiškai. Ačiū MūzaiNaudojami atspalviai : Hot Pink, Pastel Blue Hair (kuris labai gražiai pašviesina galiukus) ir Levander Hair. Vakare visas puikiai nusiplovė, plaukai neliko sausi, kas labiausiai nustebino. Aš pasiėmiau kelis purškiklius namo, būtinai parašysiu atsiliepimą ir jau apie atspalvius ir rezultatą pašnekėsime plačiau.COLORISTA Washout pusiau permamentiniai plaukų dažai. Gamintojas siūlo septinius atspalvius blondinėms ir keturios spalvos brunetėms. Šiuos dažus išbandė kelios merginos, rezultatas tikrai buvo wow, ypač patiko ryškiai raudonas atspalvis ant tamsių plaukų galiukų. Merginos, pavasaris jau greitai, todėl kodėl gi nepradėti jo nuo naujo plaukų atspalvio.Kaip jau supratote, surinkau visus pastelinius atspalvius testavimui, nes tai tas, ko man tikrai reikia, ką tikrai naudosiu ir išbandysiu.Plaukų šampūnas COLORISTA Fader pagreitina pigmentų išblankimą, jeigu pavyzdžiui norisi greičiau dažyti plakus kitu atspalviu arba spalva atrodo kiek per ryškiai (negu tikėjotės)


Plaukų šviesintojai, kurie skirti plaukų balinimui namų sąlygomis. Merginos, nesitikėkite, kad užtepus vieną priemonę ant plaukų, gausis nerealus pilkai-šaltas atspalvis, Taip nebūna. Logiška jeigu jūsų pigmentas gana stiprus, plaukų balinimą geriausiai pradėti nuo lengvo Ombre arba Balayage. Na o kieno plaukų galiukai jau gana šviesūs (kaip mano), galima juos labiau pašviesinti naudojant aliejinį balintoja ne amoniako COLORISTA Bleanch.Na ir pabaigai Permamentiniai plaukų dažai (sakiau gi, naujienų labai labai daug). COLORISTA Paint želės pagrindu pagaminti plaukų dažai su ryškiais pigmentais tobulam rezultatui. Aš net nežinau nuo ko čia pradėjus dažyti plaukus, pasiėmiau du nerealius atspalvius: StrawberryBlond ir Rose Blond. Vienu žodžiu, rezultatas jau greitai.
Apibendrinant noriu pasakyti, kad pagaliau spalvoti plaukai tapo realybė, juos nudažyti patiems niekada  nebuvo taip lengva ir paprasta. Tačiau reikia prisiminti kelis labai svarbius dalykus: dažymas labai ryškiais atspalviai neįmanomas, jeigu jūsų plaukai tamsūs (tas pats ir su purškikliais, nebent ryškiai rožinis HOT Pink atspalvis), imanoma tik nudažyti plaukus ryškiais-tamsiais atspalviais (pagal gamintojo rekomendaciją) Bet kokie tokio tipo dažai gali nudažyti drabužius. Šnekant apie koloristiką, noriu priminti, kad visi violetiniai atspalviai nusiplauna į pilkumą, o visi rožiniai - į šiltą oranžinį. Jeigu plaukai labai jau geltoni, švelniai mėlynos spalvos nesigaus, pagal koloristikos apskaičiavimus gausis graži žalia. Manau visą ta būtinai reikia prisiminti einant pirkti savo atspalvio nuo kovo 8 dienos parduotuvėse Drogas...
SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig