2017 m. vasario 26 d., sekmadienis

Long sleeve fit and flare dressesIr vėl grįžtame prie madingų įrašų ir prie užsakymų iš Inetrnet parduotuvių. Aš jau spėjau savo skaitytojams rekomenduoti www.yoshop.com parduotuvę, man tikrai ji labai patinka, pagaliau siuntiniai atkeliauja per geras 3  savaites, tai labai gerai. Užsakymas ateina iš Čekijos, todėl mokesčių dar mokėti neteko. Na o kainos šitoje parduotuvėje mažiausios, o tai yra svarbiausiai. Juk mes visi jau puikiai žinome, tokių parduotuvių asortimentas nebūna super įvairus. Nors peržiūrėjus naujienas www.yoshop.com aš nustebau, kiek nerealių modelių (mano norų sąrašas praigėjo net labai labai)... Bet mes šiandien apie sukneles....

Jeigu mes anksčiau šnekėjome apie baltas sukneles, šį kartą jūsų dėmesiui raštuotos ir gėlėtos suknelės. Būtent tokias ir parinkau Lietuviškam pavasariui. Aišku, norisi šilumos ir saulės, tačiau suknelės rašytas privalo priminti apie artėjantį pavasarį. Nors Kalendorinis pavasaris jau kitą savaitę, oras už lango man sako visai ką kitą...

Pradėsime nuo gražiausios ir elegantiškiausios mano parinktos suknelės, ji atrodo nuostabiai gražiai. kaina irgi nemaža, tačiau tai garantuoja gerą kokybę. Samaninės, violetinės ir rudos spalvų deriniai idealiai tinka vakarui. Na o mane pakerėjo suknelės modelis ir kišenės.


Elegant Jewel Neck Long Sleeve Color Block Cutout Women's Prom Dress


Tikriausiai jau supratote, marškinių tipo suknelės mano 'must have', todėl šį kartą gėlėtas šios suknelės variaciją. Teisingai priderinant aksesuarus su tokia suknelės tikrai būsite dėmesio centre. Būtent tokio tipo suknelės galima nešioti tiek su kelnėmis, tik solo, tiek su ilgu sijonu.

Long Sleeve Belted Print Dress


Na o štai tokios suknelės tinka bet kur ir bet kada, deja dydžiai dažniausiai tinka tik labai lieknoms merginos. Bet šį kartą pamačiau XL (baisu net pagalvoti), kuris tikrai tiks ir man. 

A Line Patchwork Long Sleeve Dress
Aksomas, aksomas, aksomas tikrai nepaleidžia rinkoje savo pozicijų, tačiau klasikiniam vienos spalvos aksomui į pagalbą atskubėjo įvairūs raštai. Neslėpsiu, tokias sukneles derinti sunkiausiai, juk susilieti su baldų komplektu labai lengva. Ar galėčiau nešioti tokią suknelę? tikrai taip, su skrybėle, su ilgai juodais batais ir ryškia rankine. 

Floral Print Long Sleeve Velvet DressBoho style suknelės vienos iš populiariausių, jos atrodo labai gražiai ir puikiai tiks naujam pavasario sezonui. Užsakant tokią būtina užsakyti ir skrybėlę. Boho style suknelių tikraisuia turiu daugiausiai savo drabužinėje, jos tinka bet kokiai fogūrai ir puikiai atrodo su ilgais batais.

Vintage Plunging Neck Long Sleeve Floral Print Women's Fit and Flare Dress
Dar viena klasikinė suknelė, kuri idealiai tinka tiek į darbą, tiek vakare į restoraną. Manau klasika neišeina iš mados niekada, tai suknelė kuri bus madinga dar kelis sezonus.

Belted Checked Swing Dress
Pavasaris Lietuvoje labai šaltas, todėl be šiltos suknelės madingas gyvenimas tiesiog neįmanomas. Tokio tipo suknelė paryškina ir pabrėžia visus figūros pliusus. Gamintojas siūlo du atspalvius - tamsiai mėlyną ir raudoną (labai drąsiems).

Elegant Peter Pan Collar Lace Spliced Fit and Flare DressKą aš noriu pasakyti apibendrinant, tik tiek, kad suknelės privalo būti jūsų drabužinėje, na o jeigu esate labai didelė kelnių mylėtoja, pirkite marškinių tipo sukneles, juk jas galima nešioti tiek solo, tiek su kelnėmis, tik su ilgesniu sijonu. Vienu žodžiu, pakartosiu dar kartą, prieš užsakanat prekes iš internetinės parduotuvės labai rekomenduoju žiūrėti dydžių lentelę (dažniausiai dydžiai čia gerokai pamažinti, nes aš perku L su savo 36-38). Plius be galo svarbu įvertinti pagaminimo laiką iki išsiuntimo (kartais jis gali užtrukti iki dviejų savaičių).


Būkite gražios, juk pavasaris jau ne už kalnų.....


1 

 
 


 
SHARE:

1 komentaras

  1. Kokia graži ta gėlėta trikotažinė suknelė... Tikiuosi, nusipirkote?

    AtsakytiPanaikinti

Blogger Template Created by pipdig