2017 m. kovo 30 d., ketvirtadienis

„Mados infekcija“ kviečia į dviejų dienų POP UP parduotuvę


Negaliu nepasidalinti, tiesiog negaliu, nes lietuvos Mados Infekcijoje tai pirmą kartą.  „Mados infekcija“ kviečia į dviejų dienų POP UP parduotuvę kur galima bus apžiūrėti ir nusipirkti per MI matytas ir patikusias kolekcijas. Skamba gundančiai? Tikrai taip. Labai gaila, kad visą savaitgalį būsiu Rygoje, nes kitaip tikrai važiuočiau bent jau apžiūrėti, susipažinti su dizaineriais ir galimai nusipirkti ką nors tokio wow.Kodėl aš nusprendžiau pasidalinti šio pranešimu? Nes Lietuvoje mada ir dizaineriai labai toli nuo pirkėjų. Man kartais atrodo, kad dizaineriams pirkėjas visai nerūpi, jiems svarbiau ir kurti madą. tačiau ar tai yra mada? Kuri niekada neišeis į gatves. Kodėl visada užduodant klausimus jauniems dizaineriams ar jau patyrusiems apie pardavimus ir komerciją aš jaučiuosi taip, lyg pasakiau keiksmažodį? Apie komercija visi galvoja paskutiniu momemntu, kur kas svarbiau išleikšti save. Aš manau nuo pat dizaino pradmenų reikia mokėti parduoti save ir savo darbą. Bet čia tik mano nuomonė, pilnai tikiu, kad yra dizainerių, kuriems mada yra metas, ir tokių Lietuvoje dauguma. Būtent todėl, POP UP parduotuvė skamba jau gerai.

Ką rekomenduoju nusipirkti? viskas priklauso tik nuo jūsų pačių, kartais tiesiog pirmoji pažintis su mada jau yra gerai, na o nuojautą tikrai pasakys " Pirk, nepasigailėsi", nes dažniausiai tokie drabužiai būna vienetiniais.

Mados gerbėjų laukia ypatingas savaitgalis – vos prieš pora savaičių festivalyje „Mados infekcija“ matytas naujausias kolekcijas jie galės iš labai arti ne tik apžiūrėti, bet ir įsigyti „Inventorizacijos“ renginyje. Balandžio 1-2 dienomis pramogų ir laisvalaikio centre „Panorama“ duris atveria laikina POP-UP parduotuvė, kurioje savo kūrinius pristatys festivalyje dalyvavę dizaineriai.

„Inventorizacijoje“ dalyvaus ir žinomi dizaineriai, ir jaunieji talentai: 2RU2RA, Sandra Straukaitė, Ugnė Martinaitytė, Patricija Regesaitė, Viktorija Rosenberg ir Paulius Leonas, Thom Bara, Laura Dailidėnienė, Lina Gudavičiūtė, Vaida Januškevičiūtė.

Festivalio „Mados infekcija“ prodiuserė Renata Mikailionytė žada, kad mados medžiotojai unikaliame „Inventorizacijos“ renginyje galės atšviežinti pavasarinę spintą nuo galvos iki kojų originaliai apsirengdami patikusiais drabužiais ar įsigydami stilingą garderobo akcentą.

„Pasibaigus „Mados infekcijai“, mados gerbėjai peržiūri tūkstančius nuotraukų ir į akį kritusius ant podiumo matytus drabužius, aksesuarus nori čia ir dabar įsigyti bei nešioti. Todėl matydami, koks yra didelis susidomėjimas parodytomis kolekcijomis, šiemet nusprendėme atgaivinti „Inventorizacijos“ renginį. Siekiame, kad kuo daugiau žmonių užsikrėstų mados virusu, pajaustų festivalio nuotaiką net ir jam pasibaigus. Džiaugiamės, kad ant podiumo matyta mada iškeliaus į gatves, o naujausi dizainerių kūriniai papuoš stilingus žmones“, - sako R. Mikailionytė.

„Inventorizacijoje“ dalyvaujantys dizaineriai POP UP pasiūlys ne tik naujausias kolekcijas, bet ir dar daugiau savo kūrinių, taip pat patars stiliaus, garderobo sukūrimo klausimais.

Ovacijų „Mados infekcijoje“ sulaukę 2RU2RA kūrėjos žada, kad dviejų dienų parduotuvėje bus galima ir pamatyti, ir pasimatuoti, ir įsigyti ką tik pristatytos kolekcijos „Painted Black“ drabužius. Kolekcijos autorės Olga Filatova Kontrimienė, Airida Skrickienė ir Miglė Janušaitė abi dienas negailės patarimų, kaip susikurti ant podiumo matytą madingą Hario Poterio įvaizdį.

Dizainerė Ugnė Martinaitytė taip pat kviečia apsilankyti POP UP, kuriame pristatys ne tik ant podiumo matytus, bet ir iki šiol niekur nerodytus drabužius. „Pasiūlysiu ir kasdieninio stiliaus drabužių, kuriais apsirengti nereikės specialios progos. Mano kolekcija skirta pavasariui – vasarai, garderobas – nuo striukių iki lengvų vasarinių suknelių, todėl rūbus galima dėvėti vos įsigijus. Pristatysiu ir aksesuarų kolekciją, kuri sukurta bendradarbiaujant su prekės ženklu „Untitled“. Tai – odinės rankinės, delninės ir oversized kuprinės iš tento“, - žada U. Martinaitytė.

Viktorija Rosenberg ir Paulius Leonas „Inventorizacijos“ lankytojams pasiūlys naujausią „Mados infekcijoje“ pademonstruotą kolekciją „Anti.mas“ bei kelis dar nematytus pret-a-porte gaminius. „Kolekciją kūrėme norėdami priešintis masinei madai ir vyraujančiai unifikacijai. Su mūsų sukurtais drabužiais žmogus jausis išskirtiniu, kadangi kiekvienas jų pasiūtas bei dekoruotas rankomis ir netiražuojamas, kiekvieno rūbo pagaminamas tik vienas egzempliorius. Siekiame pasipriešinti masinei gamybai ir paskatinti žmonių individualumo raišką“, - sako dizaineriai.

POP UP parduotuvė veiks laisvalaikio ir pramogų centre „Panorama“ balandžio 1-2 dienomis nuo 12 iki 20 val.
Nuotraukų autorius – Gintautas RapalisSHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig